Autor Zpráva
maxmin
Profil *
Ahojte všichni, právě dodělávám nový vzhled internetového obchodu s golfovým vybavením.
Můžete se podívat na http://www.golfprovsechny.cz/nove
Za jakékoliv názory a připomínky vám předem moc děkuji!
habendorf
Profil
Asi tě nepotěším, ale při zvětšování písma se to rozpadá.
Richi
Profil
Jo mě se to líbí
jozob
Profil
Ten design som videl dnes po prvý raz ráno. Ale odvtedy ho vidím už na tretiom webe...
Prvé dva:
1.) http://prescastle.php5.sk/
2.) http://www.talkive.com/

Neviem, čo si mám o tom myslieť. V knihe návštev na jednej s menovaných stránok som sa dozvedel, že design údajne ukradla firma X design a následne predala firme Talkive...

Tak teraz už vôbec neviem, čo si mám o tom myslieť :-)
jozob
Profil
Nie je to úplne identické, ale prvky sú rovnaké a neviem, komu ten design vlastne patrí.
Huggi
Profil
to zeleny podmenu bych nedelal zelene ale nakou min vyraznou barvou..
maxmin
Profil *
Habendorfe, děkuji ti za tip. Zkusím s těmi písmy něco udělat.

Jozobe, vycházel jsem z free šablony, už ani nevím kde jsem ji našel, procházel jsem spousty webů s šablonama. Doufal jsem že zas tak moc stejných vzhledů tady nebude :-)
jozob
Profil
A najlepšie na tom je, že uvedená firma X Design ten design údajne predala... No tak to už som úplne dopletený... To je ako telenovela :-) Zavolajte detektíva Sherlocka :-)
maxmin
Profil *
Co se týče té velikosti textu, tak v exploreru to kupodivu nemění nic až na pár tabulek které zatím nemám v CSS.
A ve firefoxu se to opravdu trochu rozhází. Pár výšek změním z height na min-height a mělo by to být ok.
ronan
Profil
maxim
A co chceš jako hodnotit na šabloně, když jsi to nevytvořil sám? A ani jsi to původně nenapsal do threadu tady:o..

Mimochodem doufám, že tys to neprodal.
maxmin
Profil *
ronan
Ne, neprodal! Dělal jsem to sám pro svou firmu. Mimochodem u té šablony bylo napsané, že za 120USD si můžu objednat CD s tisíci šablonami, které můžu dále prodávat. Jestli to CD ale prodával někdo kdo ty šablony ukradl už nezjistím.
Nemám moc dobré grafické nadání, tak jsem si raději stáhnul free šablonu, kterou jsem přesto dost upravil. A co chci hodnotit? Jakékoliv poznatky, co se komu líbí, nebo nelíbí. Rozložení, menu, rychlost a pod. Často slyším že ten velký golfový míček nahoře by chtěl vylepšit, je neostrý... až si půjčím digiťák, tak zkusím udělat pořádnou fotku a menu co je vlevo je zatím pomoci xara menu makeru v javascriptu, což je o ničem. Plánuju předělat to na CSS rozvíjecí menu.
Klára
Profil *
Zkus zvýraznit, na které položce menu se čtenář nachází. Bezmyšlenkovitě klikám na první položku (úvod) a nic se nestane,samozřejmě proto, že na ní stojím. Ale to je spíš detail.
maxmin
Profil *
Kláro, děkuji, to je dobrá poznámka. Menu je zatím udělané pomoci javascriptu, ale plánuji ho předělat na CSS až budu mít trochu času. Udělám to tak aby to odlišilo aktuálně vybranou položku.
anonym104_
Profil *
ten micek neni kulaty.... toho jsem si vsiml ja :P i kdyz je to prkotina :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0