Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Jak pak se vám líbí tyhle stránky je to zatím jenom návrh ! http://max-on.wz.cz
dis
Profil
Mno nejsem grafik, takže hodnocení uměleckého dojmu nechám jiným :-)
jinak na pohled (koukám na to ve FF):
- z mého subjektivního pohledu je to písmo malé a upřednostnila bych bezpatkové
- doporučuju přidat paddingy, aby nebylo na okrajích písmo nalepené k rámečku
- okno na anketu je menší než anketa sama
a co se týče kódu:
- hned na úvod - neškodilo by trochu přehlednosti... každopádně hlavička obsahuje dva přímé styly a jeden link na externí stylopis, nebylo by lepší to mít na jednom místě?
- kupř. tag <CENTER> v hlavičce je tam tak trochu plonkovej
- kódování by stačilo jednou
- ještě jednou ke stylování - koukám že došlo i na in-line stylování... opravdu by možná bylo lepší to nějak sjednotit, nejlépe přímo do toho externího css
- tohle je taky teda moc "pěkný": <p>&nbsp;<p>&nbsp;<p>&nbsp;
- á, dojela jsem ještě dál... tady už máme formátování v html... no to už je ten in-line styl lepší...

Myslím že by si ten kód opravdu zasloužil trochu péče.
(kdyby to vyznělo moc depresivně, tak klady vynechávám)
Kráťa
Profil
Já se na to koukám jako běžný návštěvník a ten obsah toho prostředního s textem je děsně nalepený u kraje, jak píše dis, chtělo by to ten padding. Tomu menu bych dal jinou barvu. Ta stříbrná mi tam nějak nesedí. Co takhle "maroon" (#800000 = tmavě hnědá).
Marty
Profil
Bílá barva písma na šedivym pozadí se mi moc nezamlouvá(sloupec napravo).
Fred
Profil
Docela dobrý, možná vyhodit ten onload na úvodce , ta volaná funkce tam vůbec není. Ta textura na pozadí se neopakuje úplně dobře, asi bych použil jinou. Titulek stránky o tuningu YOUR PAGE TITLE HERE , budí dojem, že jde o šablonu ? Pak tam taky je a href="*" , dej tam zatím a href="#"
Jake
Profil
ke kódu:
- je celkem zastaralý (staré tagy-třeba <font>, chybí Doctype)
- nejde poznat co je použité- HTML nebo XHTML (řekl bych, že obojí najednou)-někde máš nepárové tagy uzavřené někdy ne:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="menustyle.css" media="screen, print" />
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">


- co dělá v <head> tag center?
- proč je v <head> dvakrát nastavení kódování?
- proč není všechno formátování dokumentu v jednom externím CSS souboru
- lepší je psát HTML tagy všeny malým písmem (ne velkým nebo první písmeno velké)
- co to je?: <CENTER><p align="left">&nbsp;
- proč používáš asi 20× &nbsp; pro oddělení (je lepší použít nějakým způsobem CSS)
ameeck
Profil
Formatování pomocí mezer je pěkná prasárna.TAky nechápu proč jedna stránka má pozadí, druhá ne a ještě ktomu je jinak pozicovana, čímž stránky trochu ztrácejí na dynamičnosti, design je pak pěknej,
ale zkus udělat něco s tim zdrojakem.....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0