Autor Zpráva
Broli
Profil
Prosím o zhodnocení prezentace vizaz-jolanta.cz.
Všem předem děkuji za vaše názory.
gajdynator
Profil
adresa nefunguje
Broli
Profil
gajdynator:
omlouvam se, uz jsem to opravil... Na localu to mam pojmenovane trochu jinak a to me jaksi popletlo :o)
Filips
Profil
Ty barvy se mě nelíbí. Všude jiny hover. Celkově se mě to moc nelíbí. dal bych to do jiných barev a bylo by to perfektni.

Filips
Broli
Profil
bohuzel, techto barev jsem se musel drzet... resp. jsem musel vychazet z te fotografie v hlavicce
Filips
Profil
To je skoda, protože co se tyka stylu tak je to pěkne jen ty barvy moc nesedi. Zkus změnit to červené písmo.

Filips
Broli
Profil
Filips

A jakou barvu bys doporucil? Ja mel puvodne i nadpisy hnede, ale chtel jsem je nejak zvyraznit, tak jsem zvolil tuto cervenou barvu.
Filips
Profil
Broli
No není to lehké vybrat sem barvu. Ale možná by text nebyl špatný jak je toto Objevte svou... a nadpisy trochu stmav tu červenou tak dohněda a mohlo by to být dobré.

Filips
Broli
Profil
zkusil jsem to tedy trochu predelat a mimo jine i nadpisum dat jinou barvu...
Jinak to "Objevte..." je stejnou barvou jako ostatni text, jen je to <strong> ;o)
Huggi
Profil
v Opere (8.51) trochu blbne menu..nezobrazujou se nektery obrazky (u prvnich dvou polozek ta tecka a u polozky sevis celej hover )
Broli
Profil
Huggi
mohl bys mi prosim poslat link na printscreen? Mam Operu 8.5 a tam to vse vypada v pohode a opravdu nevim, co jsi mel na mysli :( Diky moc...
jmsaive
Profil
Myslím že je zbytečné a hloupé dávat na takovýto web Prohlášení o přístupnosti.
jozob
Profil
jmsaive
Súhlas.

Riešenie: Možno by sa dal urobiť malý kompromis. Odkaz prehlásenie o prístupnosti by sa mohol zmeniť na "kontakt na autora" a na tej stránke uviesť kontakt na autora + pod kontaktom ono prehlásenie.
noma
Profil *
je to hezký ale myslím, že kdybys použil jiný písmo, bylo by to lepší
Broli
Profil
jmsaive,jozob:
rozhodne si nemyslim, ze to je hloupe... Co vas k tomu nazoru vede?

noma:
a jakej konkretni font bys zvolil? chtel jsem neco jineho nez je bezna Verdana, Arial apod. Tohle mi prijde vcelku vhodny...
jozob
Profil
Broli
Mne to tam vôbec nevadí, ale na podobnom webe by som to riešil tak ako som navrhol.
noma
Profil *
Broli - no, tak to pak jo... je pravda, ze vsude je arial, verdana a tak mi pak prijde divny, kdyz je nekde neco jinyho. A je fakt, ze Times to neni, je to docela hezky... pracda.
Klára
Profil *
Mě připadá, že se ty barvy hodí. Osobně se mi nelíbí, ale na stránky s touhle tématikou myslím sednou. Celé to na mě působí pěkně, připomíná mi to katalogy kosmetiky co nsí sestra domů a to je asi účel.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0