Autor Zpráva
Kacheek
Zhodnoťte prosím nový design mých stránek...Děkuji- http://polymelody.wz.cz
Filips
Pozadí hrozné logo taky a navic neni klikaci. Ten hover je take hrozny. Celkově se mě to nelíbí. Chce to styly.

Filips
flz
mne sa ta stranka paci, je sice super jednoducha, ale v poho. hned ako som ju otvoril som vedel ze autorom je baba :)
troska farby toho shoutbox sa biju
Kacheek
shoutboard zmenim...(ps: v jednoduchosti je krasa:-)))
ObiSkyWalker
Logo je opravdu uchvancancující :-) Hover efekt se ke stránkám s touto tématikou hodí. Pozadí stránek je příliš výrazné, táhne oči více než text. Dolepšení by určitě neškodilo.
ronan
ehm.. Rád bych práci "baby" pochválil, ale je to celkově nic moc - pozadím počínaje, pokračuje přes font, ten hover, ten gif, logo a kódem konče.
caledon
nemam sice nijak zvlast graficky citeni, ale tohle se mi vubec nelibi... zvolil si pozadi tak nak domodra, takze by ses toho asi mela drzet, mno logo je rekneme zvlastni :-) a hover by nemusel byt, co to je?, bublinky?

jo jeste k logu: mozna by se hodilo udelat to do jednoho radku i v 800x600

a cervenou dej pryc uplne... ta zluta je taky dost zvlastni, zustan u odstinu modre, mozna jeste nejaka jina barva, ale co by dobre ladila s modrou
RPG
K nadpisu: Je to moc barevné. A když už to je textový, aspoň by mohl být klikací.
- Černé písmo se na tomhle pozadí čte špatně.
- Vůbec bych to pozadí vyhodil.
- U menu se mi nelíbí (ale vůbec) ty tři pomlčky před a za odkazem.
- Ten hover je naprosto příšerný... změna barvy odkazu by určitě vypadala lépe.
- Takhle jednoduchý web by mohl být uzší.
- Pročti si něco o CSS na JPW - http://www.jakpsatweb.cz/css/index.html
- Vůbec jsem nepochopil význam té hvězdičky pod menu. :-) Každopádně ta animace se mi vůbec nelíbí, ruší to.

Ke kódu...
- <p> je tag označující odstavec, je párový, takže tenhle zápis je špatně:

<p> ---------
<p><font color="yellow">15.1.2006</font>- Nové tapety na mobil!!!

<p> ---------
<p><font color="yellow">15.1.2006</font>- Filmové melodie(jenom pár...)- Flinstones, Pirates of Carribean-Black Pearl ...
<p> ---------
<p><font color="yellow">14.1.2006</font>- Nový design! Nové melodie ...</p>

- Chybí ti tag </html> na ukončení html dokumentu.
- Nejsem příznicev wc3, ale DTD by taky neuškodilo...
Kacheek
Pozadí jsem zesvětlila, aby se na něm dalo lépe číst...
igamenir
To světlejší pozadí je mnohem lepší.

STAHOVÁNÍ: Pravým tlačítkem myši klikni na název->vyber Vlastnosti->opiš URL adresu...
Nechápu, k čemu mi bude, když si někam opíšu adresu. Nemělo by tam být ještě něco? Navíc to funguje v IE a FF, ale v Opeře Vlastnosti nejsou; je tam ale Kopírovat adresu odkazu.
Kacheek
->Igamenir- Je to stránka zaměřená na mobily, takže adresa se opíše do mobilu...
igamenir
Kacheek
Napsat zprávu s tou url??
Nejsem tak blbej. Jenom si dělam srandu. Ale mohl by tam být pro méně zkušené nějaký podrobnější návod, který by zahrnoval postupy pro různé prohlížeči, kam napsat tu adresu (v mobilu je hodně míst, kam se dá psát ;-), třeba i jak si to nahrát přes PC (infra, kabel, bluetooth, mmc). Nečekej že všichni jsou ta tvojí úrovni - mysli i za blbce :)
flz
igamenir
Nečekej že všichni jsou ta tvojí úrovni - mysli i za blbce :)
k tomuto ti mozem povedat, len to ze to iste mozem povedat o tebe ked potrebujes navod na to kam pisat adresu to mobilu aby si si ho stiahol
Kacheek
Když sem se tam o tom řádně rozepisovala, tak jste mi tady vynadali, že to je návod "pro blbce" a že bych to měla napsat jen krátce...:-D:-D:-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0