Autor Zpráva
colbi
Profil
tak co jim říkáte :)


http://poseidon2.webz.cz/
colbi
Profil
http://poseidon2.webz.cz/
ObiSkyWalker
Profil
Zajímavý design, ale ten zdrojový kód... no co se dá od Publisheru čekat :-)

Co se týče přístupnosti - raději nemluvit. Obrázky mají alternativní text "Image" a bez stylů je stránka naprosto nepřehledná a navíc nepoužitelná.

Pokud chceš tvořit weby, tak raději ne v Publisheru, protože výsledek je katastrofální.
igamenir
Profil
Souhlasím, na první pohled to není špatné, ale na ten další ... Předpokládám, že ještě nemáš obsah, když je to takové poloprázdné, ale ani pak to nebude o moc lepší.

- Rozhodně bys měl něco udělat s obrázky, protože mít na pozadí černý obdélník 822 x 666 je šílenost, dokonce i když je 1bitový. Stejně tak ty čáry nemusí být 360 pixelů vysoké, ale můžeš je roztahovat. A ty barevné obdélníčky můžeš snadno udělat pomocí divů.
- Nemáš žádné alternativní texty, jak zmínil Obi (2obi: to Image tam dává prohlížeč.)
- V IE nejde písmo zvětšovat, což si asi udělal schválně, ale nedělá se to. V IE navíc vzniká na pravo nějaká čára.
- Stránka by mohla být centrovaná
- Nepřeháněj to s pozicováním, protože pak není stránka lineární - např. strana Karosérie čtená lineárně vypadají takto:

(obrázek)
mechanické opravy, karosářské opravy, pneuservis, autoskloservis,
geometrie podvozků vozidel, montáže tažných zařízení, lakýrnické opravy, diagnostiku
Co nabízíme
Profesionální přístup
(obrázek)(obrázek)(obrázek)(obrázek)(obrázek)... ×17
designed by CoDe

Uznej, že takhle to nedává smysl.
Glacier
Profil
No,.......
Musím říct že se mi to nelíbí ani na první pohled, je to nepřehledný a ani mi to nepřijde vzhledově moc povedený, o kódu ani nemluvě.

I když je pravda že už sem viděl i horší.
Neber si to osobně, holt to není můj vkus.
colbi
Profil
No jo ne publisheru :), mám Macromedii ale když nevím jak vtom dělat :( , když tam šupnu obrázek už je to zmrvené.
colbi
Profil
a Glacier no... tobě nejde web vůbec :)
ObiSkyWalker
Profil
colbi
To se raději nauč jazyk (X)HTML a piš to trochu spořádaně :-)
colbi
Profil
se nechci živit tvorbou webu,to mám jen jako koníčka. mám jinou práci :)
ronan
Profil
colbi
.. a je to vidět
Huggi
Profil
tak si tejden hraj s macromedia dreamweaver..zaroven se divej na nahled i na kod a hodne se toho takhle naucis aniz by ses nejak 'ucil'...

+proc je text ve sanech? kazdej radek..zbytecne slozitej kod..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0