Autor Zpráva
Filip
Profil
Ohodnoťte prosím ACE CAR - Autoservis Brno
Glacier
Profil
Pěkný, jen nějaké ty nepodstatné drobnosti:
moc nechápu smysl tohohle: <h3>&nbsp;</h3>
asi je to jedno ale css bych připojoval takhle: <link rel="stylesheet" type="text/css" href="/css.css"/>
nelíbí se mi vaše favicon

Jsou to fakt jen drobnosti. Je to pěkný.
jozob
Profil
Odkaz "oprava bez peněz" sa mi zalamuje do dvoch riadkov. (FF/Linux)
Dizzy
Profil
Dost pěkné a příjemné. Jen to počítadlo od Blueboardu by tam být nemuselo. Podle mě není na firemní prezentaci potřeba. Ale chtělo by to klikací logo.
Filips
Profil
Pěkné nemám co dodat jen to klikací logo a ten kontakt by mohl být dole. ale to je na tobe.


Filips
Filip
Profil
Jo, vím, že klikací logo by tam mohlo být, ale oni to stejně lidi, kteří hledají autoservis neumijou používat...
jmsaive
Profil
Hezký, jen bych to předělal do PHP, stránky s příponami *.htm na mě působí strašně amatérsky.
jozob
Profil
jmsaive
Skús toto :-)
Dizzy
Profil
Jo, vím, že klikací logo by tam mohlo být, ale oni to stejně lidi, kteří hledají autoservis neumijou používat... - to je divná výmluva. Určitě se pár takových lidí najde.
Timy
Profil
Filip
- udělal bych to logo klikací, nic tím nezkazíš a někomu to pomůže ;-)
- menu bych vrazil do seznamu

<div class="tel">Tel/fax.: 545 22 32 31, mobil: 777 20 30 42, mail: <a href="mailto:fimm@volny.cz">fimm@volny.cz</a>, Zvěřinova 13 Brno 618 00</div>

- Místo tohohle divu by se dala krásně použít značka <address>
mat
Profil
Filip

trochu z jiného soudku - na tomhle webu (i na dalších, co jsi vytvořil), je dole v patičce tvůj copyright - to není moc dobré, copyright by měl patřit firmám, pro které jsi ty weby udělal, pokud ti zaplatili, je web se vším všudy jejich...
Filip
Profil
Nezaplatili, web je můj :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0