Autor Zpráva
mates
Profil *
Jestli máte chvýli tak to omrkněte nedostal jsem materiály na plovoucí podlahy tak si toho nevšímejte.
A ještě něco za stránky dostanu 2000kč jen tak pro informaci
mates
Profil *
já blb zapoměl URL http://www.jaroslav-vendl.prodejce.cz
habendorf
Profil
Link by nebyl?
Filips
Profil
A já byh rád dostal link.

Filips
Filips
Profil
text je příliš malý myslím Více o kuchiních atd. Ty reklamy dole tam nepajují. A ty šipky ty obrázky v menu před textem taky ne. Jinak líbí.

Filips
habendorf
Profil
Jako amatérské stránky OK, jako profi web za 2k slabota.
mates
Profil *
Je fakt že jsou to vlastně první stránky co jsem dělal, ale díkes
jozob
Profil
1.) Súhlas s habendorfom
2.) Serifové fonty sa k podobnému designu nehodia.
3.) Osobne nemám rád free šablóny a prvky pochádzajúce z nich. Konkrétne tie šipky, videl som ich minimálne na stovke webov.
4.) <!-- ImageReady Slices (web.psd) --> v kóde nemám rád
Šlaha
Profil
Líbí se mi logo a patička, obsah a menu bych nějak předělal.
ObiSkyWalker
Profil
Přístupnost bez obrázků to tedy nesplňuje - žádný alternativní text
Kód je takový všelijaký. Alespoň že se to zobrazuje správně :-)
Design je pěkný, jen by v logu mohl být obrázek nějakého výrobku, které firma prodává (plovoucí podlahy, skříně atd.).

V cenách se sice nevyznám, ale tohle mi za 2000 připadá tak akorát.
Fred
Profil
Cenou bych se vůbec nezabýval, některé "webdesignerské" firmy prodávají takovéhle výtvory i víc než desetkrát dráže. Takže si taky myslím, že za dva tisíce to není až taková rána.
mates
Profil *
A ještě něco to formátování pomocí tabulky je asi trapný co??
jozob
Profil
mates
A ještě něco to formátování pomocí tabulky je asi trapný co??
Za to môže Photoshop nie?
caledon
Profil
jen takova drobnost

nejsem si jistej, ale hover u tech obrazku (kontak, vsetavene skrine, etc.) se ti nacita az kdyz ho prejedes, ze jo? myslim si to protoze poprvy to reagovalo pomalu, ale ted je to ok, mno asi by si mel nechat nacist i ty hoverovy obrazky. nekde se tu o tom psalo tak si to vyhledej
mates
Profil *
photoshop za to může ale dá se to předělat
ObiSkyWalker
Profil
Cenou bych se vůbec nezabýval, některé "webdesignerské" firmy prodávají takovéhle výtvory i víc než desetkrát dráže.
To je pravda. Od této společnosti bych si web nikdy vytvořit nenechal http://www.netservis.cz/ . Mimo to Vám ještě na web nafláká reklamy ...
Anonymní
Profil *
Je to designově celkem dobre jenom to písmo by možná chtělo bezpatkové a ty reklamy(toplist...) fakt nevypadají nejlíp. Jinak se mi zdá že je to velice dobře použitelné a bezbariérové.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0