Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku částečného redesignu
původní stránky

Web má mít vzhled propagačních tiskovin (na bílé stránce levý tm.fial.pruh, umístění loga a fotky v hlavičce). Klient si nepřeje žádnou radikální změnu, pokusila jsem návrh přiblížit webové grafice.

Prosím o názory, zda je to k lepšímu, příp. další návrhy na zlepšení.
Předem díky
ronan
Profil
Rozhodně je to mnohem lepší než původně. Ty prožky do ztracena se mi líbí.

UPDATE: Stránky Harmony webu se mi ale líbí víc:)
Dizzy
Profil
Je to lepší, jen ty první tři odkazy v menu se špatně čtou, protože na pozadí je to šrafování.
Huggi
Profil
to hover pozadi menu bych zesvetlil..je pekny ale moc vyrazny ty prouzky..

+muzu se zeptat ta fotogalerie je vlastni nebo odnekud z netu?..schanim nakou jednoduchou ako je tahle a s tou co zatim delam mam zatim problemy ve formatovani :(
Filips
Profil
Ten předchozí nebyl nic moc. U toho druhého bych udělal výraznější hover. Jinak se mě to líbí.

Filips
Timy
Profil
Ivet
<h1>Veletrh Žena a inspirace - kosmetika, kadeřnictví, typologie, visážista, image, visage, móda, výstava</h1>
u tohohle nadpisu mi něco nesedí

Máte trochu rozpřeházené nadpisy, na hlavní stránce je <h1>, <h2> a <h4>
ve FF jsou kontakty rozhozené, vyjíždějí z levého pruhu (chyba je IMHO v rozdílném boxmodelu)
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

Ronan:
k update: když tam mě nikdo nebrání v rozletu :)

Dizzy:
šrafování v menu - mírně zesvětleno, při větším zesvětlení už nejsou ani vidět ty proužky (menu naštěstí pořád jo)

Huggi a Filips:
Ten hover asi nechám jak v menu jak je, názory se různí. Text je velký, bold, odkazy by se měly dobře číst. Fotogalerie je vlastní, ale ne v PHP (tam ovbládám pouhé základy)

Timy:
Díky za upozornění.
Kód je už rok starý, h1 jsem dala výstižnější, h4 nadpisy v menu přepsala z h4 na h3.
Opravila jsem u kontaktů width pro Firefox.
Klára
Profil *
Jo, hezký, druhá verze víc než původní. S čtením menu nemám problém i přes mých 10 dioptrií.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0