Autor Zpráva
phantom
Profil *
Co si myslíte omojí stránce ?
Hanz
Profil
Stránky se mi nelíbí, kód rači nekomentuju (Publisher --> není co komentovat)
phantom
Profil *
A co se ti na nich nelíbí (když vynecháš kód)?

[img]http://phantom-software.wz.cz/favicon.ico[/img]
Petra
Profil
Mně třeba hodně vadí, že je to tam jako v čekárně. Nejdřív mám čekat 4 vteřiny, což je dost, za 4 vteřiny bych já už chtěla aspoň kousek stránky vidět. A pak mám čekat ještě jednou, než se to načte, zobrazení je ale zajištěno javascriptem :-( Podle mne je tohle úplně nešťastně zvolený způsob vyobrazování stránky.
ameeck
Profil
Určitě zkus vyhodit tu úvodní stránku. Pak taky zakaž skrolování u tý prostřední části tý druhý stránky-master.html, v mozille jsem omylem zajel kolečkem dost daleko a chvíli sem hledal jak to dát zpátky.
Ty ankety od blueboardu zkus hodit do tabulky, taky jdou skrolovat a dost jsou rozhazeny,
Vždycky přemešlim o tom proč lidi dávaj na takovýhle stránky chat...Chodí ti tam vůbec někdo???
phantom
Profil *
Nevedí! Až do teď jsem svoje stránky dělal v Microsoft Publisher 2000. Ale nyní si ten html kód budu psát sám. Takže ty současné stránky jsou pouze dočasné.
phantom
Profil *
Jakým parametrem se zakáže skrolování?
Hanz
Profil
phantom
Vzhled
phantom
Profil *
Hanz
Člen
Zasláno: 23.12.2004 13:23:02
phantom
Vzhled


Vzhled ČEHO konkrétně?!
Hanz
Profil
phantom
Celého webu (barevné spracování, grafika) --> je to můj osobní dojem. Neříkám že se to jiným lidem nemůže líbit.
Victorius
Profil *
tohle nikdy nedělej když vytváříš novou verzi! nevidím žáný důvod aby ta stará neexistovala, zvlášť když na tebe někdo odkazuje, že se nestydíš, dělaš nepořádek i vyhledávačům
phantom
Profil *
Stará verze stránek je dočasně navrácena zpátky.
ameeck
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/fixed-object.html
llook
Profil
Stránku hodnotit nebudu, ale nelíbí se mi, že sem hážeš smajlíky z img.centrum.cz, tomu se říká hotlinking.
phantom
Profil *
A to vadí?!
ameeck
Profil
to by to asi nikomu nevadilo....
llook
Profil
Teoreticky: linkováním obrázků z cizích serverů do vlastních stránek zvyšuješ tomu cizímu serveru traffic.
Prakticky: v takhle malém rozsahu je to jako plivnutí do moře, ale není to dobrý zvyk.

Abych tolik neodbíhal od tématu.
Na to že to je v Publisheru to má ještě docela slušný kód, ale chtělo by to povolit rolování vnořených rámů (u všech iframe odstraň scrolling="no").
První dojem z té stránky byl, že mi to úplně nesmyslně zvětšilo okno na 800x572. To je špatně především ze dvou důvodů:
- je věcí uživatele, v jak velkém okně bude surfovat
- ne všichni používají Windows, a ti co je používají můžou mít jiné rozměry panelu úloh než je obvyklé.
phantom
Profil
Od teď ty stránky dělám v Golden HTML Editor 4.8.3 (ale ješte nejsou hotové ).
phantom
Profil
A rámy už používat nebudu - nahradím je tabulkami.
--
Potřebuju poradit! Je lepší mít jednoduché, přehledné a datově málo objemné stránky nebo složitější, s lepśím designem a větší?
Kráťa
Profil
Na můj vkus dost barevné.
Co se týče té chytristiky s přesměrováním, tak ti to stejně Webzdarma smaže. Kdybys dal alespoň té přesměrovávací stránce nějaký design, ale bílá stránka a v rohu se krčí nápis - fuj.
phantom
Profil
Kráťa

TY STRÁNKY KTERÉ TAM TEĎ JSOU, JSOU POUZE DOČASNÉ!! VYTVÁŘÍM NOVOU VERZI.
Kráťa
Profil
phantom
Mě je zcela fuk, jestli chceš hodnotit stránky dočasné, či nedočasné a neřvi tu velkými tučnými písmeny, umím číst i malá.
phantom
Profil
Kráťa
JÁ NECHCI HODNOTIT TU STAROU VERZI! TAK PROSÍM VŠECHNY ABY TAM NECHODILI A NIC NEHODNOTILI! Hodnocení přijde spolu s novou verzí stránek.
ameeck
Profil
Tak proč si sem dával tu jen "dočasnou"???k čemu ti to bude....
phantom
Profil
Do této diskuze už nic nepište. Je tam nahrána nová verze těch stránek - své názory pište ZDE!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0