Autor Zpráva
DonEmilio
Profil
Poprosil bych vas o vase nazory na nasledujici jednoduchou stranku Mercedes VITO
Anonymní
Profil *
Je to nemastné neslané. Vypadá to jako nedodělané.

Nevím proč je vlevo Orloj a v něm jen malý výsek z auta. Jestli to má vydělávat, tak o takoém účinku dost pochybuju.

<span class="decorative">F</span> se dá nahradit p:first-letter{font-size: 200%}.


Mingan
DaVe69
Profil
nic moc
mgiel
Profil
představ si ze tam neni ten nic nerikajici orloj , tak ti zustane kupa chaotickych čar a textu volně v prostoru
DonEmilio
Profil
Uz jsem to nekde rikal, vyznam loga je jasny - cizinci co jedou do prahy tak neznaji vlastne nic jineho ale tohle je prasti do oci. Jinak zkusi presunout <h1> nekam trochujinam, ale jinak mam pocit ze i bez loga to celkem prehledny je. A dale je to jen takova simple presentation for people comming to Prague.

Dik
jozob
Profil
DonEmilio
* Ja vidím problém v tom, že v tom logu je 80% Orloj a ako doplnok je auto. Myslím, že by to malo byť naopak. Čo je podstatné auto, či Orloj?

* Prečo obsah začína až za vertikálnym stredom stránky, keď môže začínať priamo pod logom? Je tam vyše 100px vysoké a zbytočne prázdne miesto.

* Keď používaš XHTML Strict, nemal by si používať atribút target u odkazov, atribút border pri obrázkoch, v tagu textarea by mal byť atribút rows a cols, nepárové tagy uzatváraj.

BTW: je to super auto :-)
Anonymní
Profil *
nevim podle me je podstatne aby uzivatel vedel kde ta sluzba probiha
tomu s tim vertikalnim stredem moc nerozumim jak to myslis
podivam se do kodu, nerikam ze je to XHTML validni, ale bude to se neboj, jedine co nevim je jak obejit ten border

... ten bod 2 me ale celkem zajima, je to zajimava poznamka ale jak rikam nevim jak to myslis
jozob
Profil
"ten bod 2 me ale celkem zajima, je to zajimava poznamka ale jak rikam nevim jak to myslis"
Jednoducho. Prečo obsah stránky (ten text) začína až o viac ako 100px pod logom?
DonEmilio
Profil
Jednoducho. Prečo obsah stránky (ten text) začína až o viac ako 100px pod logom?
Aha myslis jako srovnat nadpis s hornim okrajem loga, no je to celkem zajimavy napad a muzu to zkusit, jen mi to prislo nejlepsi jej rovnat se stredem loga neb jde o kulaty objekt, zkusim a uvidim, dik.
Anonymní
Profil *
Reaguji na DonaEmilia:
1) na menu je vhodnější značka <menu>
2) třídy by mohly mít sémantičtější názvy
3) užíváš XHTML s MIME typem pro HTML
4) díky IC.cz máš na stránce konstrukce, které nejsou v XHTML možné, jmenovitě metodu document.write()
5) nesedne mi zvolená kombinace barev, vypadá to jako dvacetkrát vyprané běžným pracím prostředkem
Chamurappi
Profil
Reaguji na Anonymního těsně nade mnou:
Zapomněl ses přihlásit. Takhle určitě nikoho nenapadne, že ty jsi já.
jozob
Profil
Chamurappi
"Reaguji na Anonymního těsně nade mnou:
Zapomněl ses přihlásit. Takhle určitě nikoho nenapadne, že ty jsi já."

:-D

Ale po prvej vete som si bol istý, že si to Ty :-)
Anonymní
Profil *
to anonymni/chamurappi:

-IC je jen docasna testovaci zalezitost
-heh semanticky web ... menu beru, nazvy trid mi prijdou trochu jako extrem

-barvy, urcite zmenim ten bily hover, jinak nejaky napad na barvu pozadi??? Copak by se ti libilo???
Dik
DAViD
Profil *
Jestli někdo zná půjčovnu MERCEDES v OSTRAVĚ a okolí, PROSÍM napište kontakt na tel. č. 605050666...
DAViD
Profil *
Jde mi hlavně o přídavné zadní sedačky...předem DíKY...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0