Autor Zpráva
Gekon
Zdravim, zkuste porovnat, které stránky se vám líbí víc...jde o doopravdický třídní boj: po kliknutí pochopíte:))
1.) www.xidlisti.net (moje)
2.) www.ksidlisti.wz.cz (třídní nepřítel:)))
Filips
To tvoje je lepší dej do menu nějaký hover. Vlevo to písmo není moc čitelné. Víjmečně se mě líbí i barvy.

Filips
http
mno, k té první už jsem ti svý řekl, viď :)

A ta druhá je tragická, modré texty na oranžovém podkladě, to je přímo vrchol nevkusu!!!
Filips
Jo logo není klikací. To by mělo odkazovat na hlavní stránku. A navíc není moc čitelné.

Filips
Gekon
Filips
Ok, klikací logo nejni problém.... Teď jsem právě přemejšlel, jakej hover, co třeba takhle zešednutí? nebo Alpha-phade, a negativ-barvu...
Filips
No měl by bejt v té barvě jako je všechno. tzn může být bílý nebo žlutý. Jak chceš.

Filips
Gekon
Ok... hele a nevíš, jak tam udělat na indexu pop-up okno? chtěl bych tam napsat něco o sponzoringu či výměnný reklamě...a kam bych měl ten kód umístit, jestli do headu, nebo body?
Gekon
Dobrý, už to mám:)
koudi
Vybral sis velice snadného soupeře, to od tebe nebylo hezké :)

A ten popup bych tam nedával - část lidí má popup blocker, část lidí to nemá akorát je to naštve, část lidí to zavře ještě než se to zobrazí, takže jen mizívé procento uvidí obsah toho okna a jen mizivou část z těchto mizivých procent :) to bude zajímat. :). podle mě...
Gekon
jo, asi máš pravdu, vyse*u se na to...
ronan
Ty druhé stránky jsou.. odpudivé:D
Gekon
A ty první? Co bys tam udělal jinak?
DaVe69
ani jedno se mi nelibi ale ta tvoje je lepsi
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0