Autor Zpráva
dejvo01
Profil *
Prosím o zhodnotenie stránky o miss www.misstn.sk Jej grafické spracovanie prehľadnosť. Koľko trvá otvorenie na pomalejších pripojeniach a pod. Len prosím nekritizujte že je to v tabuľkách:) (už naposledy asi).Stránka ešte nie je kompletne hotová ale už pomaly začnem s dopĺnaním dievčat. Ďalej sa chcem poďakovať tvorcovi tohoto webu a takisto všetkým ktorý mi radili bez ktorých by som tento web nikdy nevytvoril. Diki čaute
dejvo01
Profil *
p.s. ešte nefunguje prihlasovací formulár...
Timy
Profil
dejvo01
- design je pěkný
- nebylo by lepší vrazit tam správnou definici kódování než české znaky zapisovat entitami?
- styly přímo ve stránce - pokud k tomu nemáte opravdu pádný důvod, tak bych je vrazil do externího souboru
- celá levá část stránky (aktuality) je v <h2>, nezdá se vám to podivné?
dejvo01
Profil *
pre timiho
- nebylo by lepší vrazit tam správnou definici kódování než české znaky zapisovat entitami?
tomu nechápem môžes mi to bližšie vysvetliť


- styly přímo ve stránce - pokud k tomu nemáte opravdu pádný důvod, tak bych je vrazil do externího souboru
aké to má výhody? musel by som styly celé prerábat aby boli v externom súbore?


- celá levá část stránky (aktuality) je v <h2>, nezdá se vám to podivné?
no zdá sa, len mi to nejako nejde opraviť idem skúšať.
Timy
Profil
dejvo01
tomu nechápem môžes mi to bližšie vysvetliť
No, znaky jako "č" vypisujete přes nějaké číselné entity, proč? Když mrkněte na tuhle stránku: http://www.jakpsatweb.cz/cestina.html

aké to má výhody?
No, vedou se tady o tom teď spory, takže si spíše přečtěte tu diskusi.

musel by som styly celé prerábat aby boli v externom súbore?
Ne, stačí ten styl, co máte ve <style> zkopírovat do jednoho externího souboru a na něj pouze odkázat. Tedy za předpokladu, že máte na všech stránkách stejný styl, pokud máte na některých stránkách některé stejné třídy nastylovány jinak, tak to nebude tak jednoduché. Problematika externího CSS je také u Yuhůa: http://www.jakpsatweb.cz/css/css-prakticky.html#externi
dejvo01
Profil *
pozri odkaz www.misstn.sk/kristina1.htm sa mi zdá že tie foto nejako dlho otvára? majú veľkú veľkosť alebo je to primerané? okolo 70 kb
dejvo01
Profil *
Môžete mi ešte poradiť. Trocha som to prerobil, ale neviem čo by sa ešte dalo umiestniť do toho prazdneho priestoru v kazdej sekcii. A takisto u konkretnych dievčat tam je tiež dosť veľký priestor.dikes
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0