Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Design

Tak jsem tu zase. Asi me budete kritizovat nejvice zase za tmave stranky, ale berte to, ze paintball je o dobrem maskovani hracu :)

Chtel bych vedet vase reakce na tento design a taky co byste zmenili nebo vylepsili. Diky
Dero
Profil
To ale není špatné. Šeďák to sice je, ale stylovej. :o)

Možná by to chtělo maličko zesvětlit tu světlejší šedou část (pod textem, fotkami). Jen návrh.
anonym104_
Profil *
trosku bych zesvetlil pozadi :) jinak design hezky... ted at je vporadku i kod :) drzim palce
Romanticka
Profil
Myslite si, ze tento design je pro dnesni dobu a pro tema webu moderni? Nebo se spise hodi nejaké svetlejsi barvy?
Railbot
Profil
Svetlejsi barvy urcite ne. Takhle je to ok. Pro "military" stranky, kam se da vlastne zaradit i paintball, si nedokazu predstavit nejake svetle odstiny.
Huggi
Profil
desing hodne dobrej..mozna bych zkusil i variantu kde by novinky byli vlevo..nebo fotky..ale asi si uz zkousel a tohle je nejlepsi..jeste dobrej kod :)
DaVe69
Profil
jj ale mam obavy ze se to bude strasne dlouho nacitat. design pekny
Broli
Profil
ja byc nejak vic barevne rozlisil pozadi stranky a vlastni obsahovou cast
Romanticka
Profil
dnes budu delat na kodu, pak vam to sem zaslu :) a jeste piste vase nazory. S tim pozadim to zkusim...
Romanticka
Profil
A co takovy design? Ten byl jeste dviv nez vyse uvedeny Design

Mohl bych zkombinovat oba dohromady asi...
RPG
Profil
Já osobně bych dal přednost tomu vašemu. Líbí se mi daleko víc.
Romanticka
Profil
Tak by to melo vypadat na prani zakaznika.

Mohli byste to prosim zkontrolovat.
Nemuzu se nejak domluvit s tema trema sloupcema. Kdyz bude v pravo vice textu, tak levy sloupec s novinkami bude useknuty.
Romanticka
Profil
Zhodnotte mi prosim kod.
Anonymní
Profil *
IMHO kod je v poradku, az na toto:

<meta name="Description" content="Osobní webová stránka - Roman[ticka]. Jsem student a zabývám se hlavně webovou grafikou. " />
<meta name="Keywords" content="Roman[ticka], webdesign, web o Roman[ticka], student, tvorba, grafika, web, osobní stránka " />

Nechápu význam - ty chces, aby se jejich stranky zobrazily ve vyhledavaci na Roman[ticka] ??

No mozna jsi to jen zapomnel zmenit. I kdyz v dnesni dobe to nema velky vyznam
bitbit
Profil
Ten anonym jsem byl ja :0
Romanticka
Profil
jj sorry to sem tam nechal omylem. To tam samozrejme nebude. Neškde sem to cetl ze to nema vyznam, ale nechat to tam muzu ne :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0