Autor Zpráva
Martha Black
Profil *
Kámošce jsem dělal malej dárek pro rodiče. Můžete se na to mrknout? Díky.
Kráťa
Profil
Hm, "vstuptestránka". Ale jinak jo.
Co udělat tu "vstuptestránku" alespoň nějak jinak, než to má polovina lidí na internetu. Slova "vstupte" a "vítejte" už začínají být docela obtěžující. Já bych dal třeba na tu "vstuptestránku otázku: "Máte rádi krajku?" Jako odpovědi by tam byla dvě tlačítka (ano, ne), ať by se zmáčklo kterékoli z nich, tak by se otevřelo to, co se otevře teď, když se klikne na "vstupte".
izsak
Profil
Tento tag vyzerá veľmi divne: <script Webstyle4 src="menu_.js"></script>

zmenil by som to na <script type="text/javascript" src="menu_.js"></script>
Martha Black
Profil *
Kráťa
Vstupstránka je jen proto aby se zbavil reklamy která je na wz povinná. Ale je to dobrej nápad dvě tlačítka. Budu nad tím uvažovat ( Chceš se podívat na stránky - ANO , nechceš se podívat na stránky tak taky ANO :-) )
Spikee
Profil
Myslím, že v podmienkach webzdarma je zakázané dávať banner na takúto "vstup stránku"
chobot
Profil
hmm ale delaj to skoro vsichni takze ma webzdarma smulu chacha
Spikee
Profil
Aj ja to robím :-)
Kráťa
Profil
Martha Black jo nějak tak třeba, aby to nebylo všude stejné, ale trochu originální. Nemusela by to být ani tlačítka, stačily by odkazy. Před čtyřmi lety, nebo kdy jsem podobnou vstuptestránku měl na http://mujweb.cz/zabava/srandovnik/
Docela dlouho mi trvalo, než jsem přišel na to, že na té stránce jsou dva klikací oskazy (krajky a tapisérie) tohle bych nám lamám trochu nějak naznačil.
lukysy
Profil
Spikee Není to proti pravidlům...
ameeck
Profil
nesmí se automaticky přesměrovávat...
tony
Profil *
pokud vím já, tak je webzdarma právě dává na výběr - jestli chcete reklamu na první stránce nahoře, nebo na všech stránkách dole ... jestli se je to už nějak jinak, tak prosím o opravu.
Acci
Profil
tony
Je to tak, jak píšeš
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0