Autor Zpráva
colbi
tak co jak se vám líbí http://test-stranek.webz.cz ?!
Jan Tinka
Příště tady práskni klikací odkaz.
Jan Tinka
*bílé pozadí je v tomto případě nevyhovující
*reklama od wz zbytečně nízko-matoucí posuvník
*vůbec nic na tom webu není (obsah)
*design se mi moc nelíbí...ty obrázky jsou tam podivné...
*líbí se mi logo :-)
colbi
co?
colbi
to "co?" je na to = Příště tady práskni klikací odkaz.

jaké pozadí by ta msedělo ?
reklama :) stou nic neudělám :) mus ítam být
není ta mnic protože( podle názvu) je t ojen testík jak se to bude líbit :)
obrázky tam jso uaby ta mněco bylo :)
ObiSkyWalker
Grafika dostačující, ale zdrojový kód katastrofa. Když už, tak to napište alespoň ve Front Page a ne v Publisheru...
Huggi
to pozadi by mozna slo lip nez z jednoho obrovkskyho obrazku..
Jan Tinka
colbi>>
ad. klikací odkaz-tys ho tam nedal,musel ti to opravit moderator, myslim tady v diskuzi...
*klidne i jednobarevne pozadi ale ne obrazek...
*s reklamou nic neudelas?ja pouzivam operu a nemam ji vystředěnou vzhledem k designu
*za ten obsah promiň...
*no zkus to vice zaplnit a ukaž jak to bude později vypadat, pomůže to ke zhodnocení
Tomik
Vycentrovat...
Timy
colbi
Měl bych jeden dotaz - pochopil jsem správně, že zde budete nabízet tvorbu webu? A ty weby míníte dělat v Microsoft Publisher 11 takovýmto způsobem, jako například tuto stránku?
colbi
néé je to webzdarma a tam musí být reklama, a toto je jen abych věděl jak to bude vypadat a jak se to líbí, nemužu to nechat na test-str...... , to by bylo trochu blbé :)

A webdesign nedělám profi ale amatérsky, nese.u se do práce profíkům :), ale kšefty mám a budou a za ty ceny jim to profi neudělá a špatně taky nevypadají a když se jim líbí
colbi
a co máte proti publisheru ???????,jo kody na nic ale ....... stránka se dá udělat i tady a docela slušná
Mistr
(1) Stránka působí rozmazaně. Hlavní obrázek s pavoučkem není zřetelný, logo vpravo nahoře také ne a ani křížek (či co to je) u aktuální položky není příliš zaostřený.
(2) Všechny obrázky se neskutečně dlouho načítají. Pod pojmem neskutečně dlouho rozuměj desítky sekund (na připojení ADSL s rychlostí 2,0 Mb/s).
(3) Obrázkové položky v menu nemají popisek, o co se jedná. Nechci-li čekat, než se obrázky natáhnou, nepoznám, co se na dané odkazované stránce bude nacházet. Nebyl bych si příliš jistý případným tvrzením, že návštěvník tudíž počká, až se mu obrázky natáhnou...
(4) Vodorovný posuvník dole.
(5) Zvýraznil bych hlavičku, zapracoval též i patičku.
(6) Vzhledem k tomu, že se označujete za webdesignerský spolek, nebude tudíž pro vás problém vkusněji zakomponovat do vzhledu stránky reklamní banner, který je na Webzdarma povinností.

Přeji úspěchy ve vašem dalším počínání.
Mistr
colbi
a co máte proti publisheru ???????
Už sis na svou otázku odpověděl sám: lezou z něho prasácké kódy. Ten kód by se dal neskutečným způsobem provětrat, ale to by nebyl vánek, to by spíš, troufám si říci, byl uragán. Provětráš-li ten kód, stránka bude mít menší datový objem a tudíž půjde rychleji načítat.

Jen tak mezi námi (už se tady na to ptal Timy): chceš-li nabízet nejen grafický vzhled stránek, ale i je v HTML zpracovat, tak se bez znalosti HTML, CSS a dnes případně i PHP neobejdeš. Domnívati se, že to za Tebe zvládne nějaký Publisher je čiré bláznovství. To Tě za chvíli někdo smete.

Omlouvám se, pokud to zní příliš tvrdě, ale je to - pro Tebe možná bohužel - tak.
DaVe69
JJ tak je to celkem dobry ale mam 2mb/s a celkem dlouho se mi to nacita. Chtelo by to vetsi komprimaci. Jj a cele zarovnat na stred.
colbi
já se tím živit nechci ja práci mám, a weby dělám jen jako koníčka :)
colbi
a ten baner jsem psal že nebude :)
A otázka ?! máte všichni ty obrázky rozmazaný?! nebo jen Mistr ?! Dík
Mistr
colbi
máte všichni ty obrázky rozmazaný?! nebo jen Mistr ?!
Já myslel, že ta rozmazanost byla umělcovým záměrem.
colbi
ježiš ty truhlíku se ptám jestli to mají i ostatní nechci tě kritizovat
colbi
ja nevím co máte za PC a prohlížeče, byl jsem u bráchy na PC (AMD 450,256MB, Mozila a ADSL 1MB) a stránka naběhla do 2sec, a tomu říkám šrot PC
Mistr
colbi
ježiš ty truhlíku se ptám jestli to mají i ostatní nechci tě kritizovat
Však já to neberu jako kritiku. Jen jsem vysvětloval důvody, které mě vedly k tomu, že jsem tento bod zmínil. Opravdu jsem si myslel, že ta rozmazanost byla umělcovým záměrem. Mně osobně se však příliš nezamlouvala.
Mistr
colbi
ja nevím co máte za PC a prohlížeče
Záleží na tom, kde ty obrázky máš. Stahuješ-li je z internetu, bude to trvat déle. Máš-li jeovšem uložené v počítači (v nějakých Temporary Internet Files a jim podobných adresářích), bude se stránka zobrazovat mnohem rychleji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0