Autor Zpráva
wolf
Profil
chci si vytvorit vlastni stranky s takovym vsemoznym obsahem.
Rad bych si nechal zhodnotit narvh vzhledu:

Varianta 1

Diky
ObiSkyWalker
Profil
Vypadá to dobře. Trochu se to podobá stránkám http://www.webdesign-reklama.cz/ , ale jen mírně :-)
Dizzy
Profil
Takový trochu "neucelený", ale jinak ok.
Filips
Profil
No ta nakliknutá položka se mě nelíbí ale jinak jo. Barvy myslím.

Filips
anonym104_
Profil *
me se nezda ta tyrkysová barva u položky 2... zkus tmave modrou :)
wolf
Profil
tak jsem upravil to "najete" menu na tmave modre, Varianta 2

to ObiSkyWalker: uznavam, ze to trochu podobne je ... Cestne prohlasuji, ze to ale vidim poprve a nebyl to muj zdroj inspirace ...

to Dizzi: mohl bys prosim trochu rozvest to "neuceleny" - nejakej napad, co ti tam chybi, prebyva ...
Filips
Profil
Ale to tyrkisové písmo je tam škaredé. Nebo alespon mě se nelíbí.

Filips
Anonymní
Profil *
Není důležité jak web vypadá, ale jak slouží!
Dizzy
Profil
wolf: nevím přesně, ale třeba ta béžová už není nikde jinde na stránce, taky třeba ten modrej svislej pruh na mě působí trochu zvláštně. Je tam dost různejch stylů, který se neopakujou na víc místech, ale dá se to přežít:-)
Anonymní: ihmo je důležité i to, jak web vypadá
Mistr
Profil
wolf
U varianty 2 se mi nezná ten formulářík pro přihlašování. Není na první pohled rozeznat, co jsou políčka pro zápis textu a co je tlačítko. Nezkušené uživatele by to mohlo mást.
Mistr
Profil
wolf
A teď koukám, že to máš i u první varianty. Osobně bych to přepracoval.
jozob
Profil
Anonymní
"Není důležité jak web vypadá, ale jak slouží!"
V dnešnej dobe uživateľ v prvom momente návštevy stránku nečíta, len na ňu nahliadne a pokiaľ sa mu nepáči, odíde. Preto je veľmi dôležité mať minimálne oku priateľný design.

wolf
Mne sa nepáčia nadpisy vľavo (napr. "menu", "aktuality"). Kombinácia zvolenej farby pozadia a farby textu pôsobí nehomogénne s celkovým designom. Ďalej mi nepasuje tá tyrkysová v hovere menu.

Inak super, perfektný design, po malých úpravach to môže byť skutočne hodnotný kus.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0