Autor Zpráva
QuickShare
Profil
Co rikate tomudle? www.msvetlik.com

Diky, QuickShare
Marty
Profil
Graficky je to pěkné, neobvyklé. Jinak bych nedával popisky (title) k těm obrázkům na úvodní stránce, když plní pouze dekorativní funkci.
QuickShare
Profil
Ja si rad hraju a nedela mi to problem, hlavne alespon to ve FF ukazuje popisek ...
Mistr
Profil
Souhlasím s Marty, graficky je to pěkné. Přesto mám několik poznámek:
(1) V Internet Exploreru 6 je vpravo od horního (velikého) loga uzounký svislý bílý proužek. To schválně? Nalevo zmíněný proužek není.
(2) Horní (veliké) logo máš dělané jako obrázek. To je konstatování skutečnosti. Ukážu-li však na něj ukazovátkem myši (opět v IE 6), zobrazí se mi v jeho horním levém rohu malý panýlek s možností uložení obrázku, jeho vytištěním apod. Osobně bych tento panýlek vyhodil. Pokud Ti smím radit, dělá se to pomocí tohoto tagu:
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />

(3) Patička je jen v hlavním sloupci stránky. Opět je to tak schválně? Já bych zauvažoval nad jejím rozšířením na oba sloupce. Musel bych to ovšem zkusit a vidět. Možná se pak můj návrh ukáže jako neestetický.
(4) Článek Novinky v portfoliu. Nemá být poslední písmeno v prvním odstavci dlouhé "a"?
(5) Několikrát se na webu zmiňuješ o použití programu Photoshop. Neměl by jeho název začínat velkým počátečním písmenem (právě proto, že se jedná o název programu)?
(6) Na stránce http://www.msvetlik.com/omne/ používáš podtržený text. Několikrát se zde na diskuzi řešilo, že tento prvek není vhodné používat, protože dochází k matení, zda se jedná o odkaz či nikoliv. Navrhoval bych místo podtržení ztučnění či použití jiné barvy.

Vše výše uvedené jsou mé dojmy při prohlížení Tvých stránek. A právě proto, že to jsou Tvé stránky, uprav si je podle toho, jak uznáš za vhodné právě Ty, a nechceš-li, nenech se mými poznámkami vůbec ovlivňovat.
Filips
Profil
Mě se to celkově líbí. Barvy. Možná že ta oranžová by mohla být výraznější!

Filips
QuickShare
Profil
Mistr Moc diky za nazory, za rady atp. urcite si z nich neco vemu, vis, IE je momentalne pro me ten nejhorsi clovek na svete a me stranky se v nem bohuzel nezobrazuji tak jak maji, jenze i ja vim, ze ho pouziva vic jak 90% lidi a tak se pro nej budu snazit neco udelat, moc diky ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0