Autor Zpráva
Railbot
Profil
Zdravim Vas vazeni pratele a kolegove. Prosil bych zkritizovat uvodni stranku meho webu. Uvitam jakekoli upozorneni na chyby, pripominky a navrhy na vylepseni. Predem diky.

BTW - v IE je okraj stranky mirne posunut a nesedi jak by mel, toho jsem si vedom. A omluvte prosim snizenou kvalitu loga atd. v zajmu rozumne celkove velikosti stranek. Thx

http://www.railbot.net
PerToon
Profil
Zdá se mi to dost dobrý, nijak mě to nepobuřuje. Akorát mě trochu mate, že první odstavec je pokud dobře vidím tmavě šedý a druhý odstavec je černý. Možná to má logiku, ale mě to trochu zarazilo. Dále nevím proč má tolik lidí v oblibě dávat na českou stránku anglické menu. A nevím, jestli je ta poznámka o odkazech jinam tak důležitá... ale třeba jo... Jinak se mi to zdá fakt dobrý!
Railbot
Profil
PerToon
Barva odstavcu - diky za upozorneni, zamer to nebyl, spravne maji byt oba tmave sede = opraveno.
Menu v anglictine - no, uznavam, ze ceske menu by nejspis bylo lepsi. Zauvazuju nad tim. Jeste proti tomu nikdo nic nemel :) Jde hlavne o to, ze anglicka slovicka jsou kratsi a lepe zapadnou do vyhraneho prostoru.
Poznamka o odkazech - neni tak dulezita, ale momentalne slouzi pro zaplneni mista ;)
Mistr
Profil
Podobně jako PerToon Ti musím pogratulovat k pěknému vzhledu. A také podobně jako on musím vznést připomínku k anglickým označením položek v obsahu. Ovšem, je to Tvůj web, takže si ho uprav podle svého vkusu a cítění.

Našel jsem jednu, myslím, chybičku. Je to spíš zřejmě překlep. V pravém sloupečku odkazů je mimo jiné odkaz tom591. V title tohoto odkazu (rozuměj v tom žlutém rámečku, co se objeví po najetí ukazovátkem myši na daný odkaz) se zobrazí text: osobní stránky líneho webového tvůrce. Nemělo by tam být spíše líného, tedy dlouhé "e"?
Mistr
Profil
Railbot
Ještě mě něco napadlo. V dolním zeleném ráměčku bych mírně zvětšil odsazení zprava (vlastnost padding). Zdá se mi text příliš nalepený na hranu rámečku.
Railbot
Profil
Mistr
Dekuji za gratulaci i upozorneni na chybicku. Musim se priznat, ze jsem ty "title" k odkazum jen kopiroval z prislusnych stranek a nekontroloval to, takze to u sebe upravim a upozornim i autora.
K textu v dolnim zelenem ramecku - ano, mas pravdu, chtelo by to. Upravim. Taktez diky.
Mistr
Profil
Railbot
Podle adresy stránek jsem očekával nějakého fandu železnice... :-)
Railbot
Profil
Mistr
:)))) tak to jsi me pobavil. Bohuzel, zadny fanda zeleznice :D

Prosim o dalsi nazory od vas ostatnich, thx ;)
ObiSkyWalker
Profil
Vypadá to velmi pěkně, jen se mi to zdá poněkud malé. Kód máš validní s HTML 4.01 strict :-)
Kašpy
Profil
pěkné...jen bych do vrchního loga někam napsal jméno příjmění
-když už je to osobní prezentace
Timy
Profil
Railbot
- logo by mohlo být klikací
- ta odrážka u odkazů jinam mi trochu připomíná radiobutton...
- doufám, že odkazy v normálním textu budou podtrhnuté :-)
- <b>Poznámka:</b> spíš bych to dal do nějakého nadpisu
- pro menu můžeš klidně používat značku <menu>

ale design se mi líbí, perfekt ;-)
Railbot
Profil
Timy
- mohlo, nebude :)
- odrazku zmenim
- podrthnute jen pri hover, jinak budou zvyrazneny barvou
- dobry napad, dam jako nadpis
- zkusim si na <menu> zvyknout :)

diky :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0