Autor Zpráva
Hudy
Profil
Ahoj všem. Zkusil jsem předělat osobní stránku. Zda k lepšímu nebo horšímu nevím, ale budu určitě rád za Vaše postřehy a názory.

Hudyho WEB

Díky moc.

Hudy
jmsaive
Profil
Načítá se to strašně dlouho, jinak chválim , že už máš vlastní doménu, taky se na to chystám.
btw: jak se ti libi poskytovatel hosingu?
jmsaive
Profil
A ještě k designu, hlavička v celku dobrá, ale celý web je strašně hranatý, zkus tam přidat nějaké přechody, zakulacené rohy atd.....zpříjemnit prohlížení webu
Hudy
Profil
jmsaive

Načítá se dlouho proto, že je nějaký problém na hostingu. Není to webem. Alespoň si myslím. Jinak poskytoval je dobrej, jen do dnes nemám funkční MySQL, tak s knihou hostuju jinde. Co se týče hranatosti, tak u té asi ještě zůstanu, nejsem žádnej grafik, tak že ... :-(
jmsaive
Profil
jj, ja vim, taky jsem doposud dělal hranaté weby,ale precti si par tutorialu treba do Photoshopu, opravdu to je nenavratná změna, když je každý prvek krásně dekorován. Ja si osobně beru příklad z webu treba Plaváčka nebo Václaváka.
Filips
Profil
Dobrý, ale ten zelený hover mi tam nesedí!

Filips
Hudy
Profil
Filips

Hover je to nejmenší, co se dá změnit :-)


jmsaive

určitě se podívám, naučím se to neboj :-)
jmsaive
Profil
A ještě k textům - když už máš tu doménu,tak by jsi měl také psát spisovné a správné texty, kvůli vyhledávačům, myslím tím např. Hejbací obrázky, .....poslala na mejl, ... a ještě jsem tam myslím něco zahléd.
Hudy
Profil
jmsaive

to je schválně, ale máš pravdu, napravím ....
Filips
Profil
Hudy
Kdyžtak si to hoď do wordu ať najde chyby word.

Filips
Petr
Profil
Ahoj lidi, stránky se ti moc povedly. Jen jsem si chtěl něco stáhnout a nešlo mi to. Jinak tvůj projekt je super. Nemám žádné výhrady kolem grafiky.
Hudy
Profil
Filips

Hele ty zabijáku jeden, že ty jsi koukal ještě na prototyp stránky, kde zelený hover byl ? Teď je přeci oranžový. Ty chyby v pravopise se budu snažit samozřejmě napravit.

Petr

Myslíš stáhnout něco z videí a tak ? Na to jsem zapomněl to vyzkoušet ... napravím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0