| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| maestros.loopos Profil * |
#1 · Zasláno: 22. 1. 2006, 15:38:53
|
||
| maestrosloopos Profil |
#2 · Zasláno: 22. 1. 2006, 15:41:23
|
||
| Filips Profil |
#3 · Zasláno: 22. 1. 2006, 15:52:43
Dobrý, ale pod tu patičku dej alespoň jeden break line aby to trochu odskočilo odspoda!
Filips |
||
| Gekon Profil |
#4 · Zasláno: 23. 1. 2006, 20:22:15
Jak by napsal každej jinej, FUJ RÁMY!!!
Ale já proti nim nic moc nemám, takže celkem pohoda:) |
||
|
Časová prodleva: 20 let
|
|||
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.
0