Autor Zpráva
RPG
Profil
Dobrý den.
Rád bych znal vaše názory na tuto stránku, http://rpgs.wz.cz/osobni/uvod.php
Potřebuji vědět, jestli se při tvorbě ubírám správným směrem...
Přivítám jakoukoliv kritiku.
Děkuji.
Mistr
Profil
Snad jen filozofická poznámka k pravému sloupečku odkazů: máš ho nadepsaný "Pár odkazů". Jenže pár jsou, nemýlím-li se, dva a Ty těch odkazů tam máš určitě víc než dva...
RPG
Profil
No... to je pravda. :-) Tak to prostě přepíšu na odkazy.
Mistr
Profil
Možná bych se, RPG, zamyslel nad patičkou. Například bych ji dal do jednoho řádku a ne do stávajících dvou. Stránka bude dle mého nazoru kratší.
RPG
Profil
Mistr
Myslíš, že na jednom řádku by to bylo hezčí? Mně osobně se to líbí takhle. :-) Ale asi dám na názor profesionála... za zkoušku nic nedám.
Filips
Profil
Načisto se mě to líbí. Jak to tak selduju (nic proti tobě RPG) tak se nějak rozjela na webblogy zelená! Ale pokud se Ti to líbí... Mě jo!

Filips
RPG
Profil
Filips
Musím přiznat, že tak trochu jsem se nechal inspirovat jinde... ;-) Máš pravdu. Ale já jsem naprosto barvoslepý a chtěl jsem bílé stránky. K bílé se mi líbila jenom zelená, tak jsem ji tam hodil a vzniklo tohle. Ale vypadá to pěkně žejo? :-)
rommy
Profil *
Tak já tedy nevím? Mně to připadá, že hodnocení stránek = hodnocení 2 - 3 sloupcových layoutů v různobarevném provedení. Asi ten trend momentálně takový je, ale 95% prací mi připadá, jako by se měnila hlavička, patička, barva pozadí apod. Možná je to správně, nicméně mi tam schází trochu vlastní invence, nápaditost, neobvyklost. (myslím to všeobecně, ne pouze k této stránce)
Filips
Profil
RPG - jo fpoho... mě se to taky líbí. Já jen konstatuju co jsem viděl a nic proti tomu nemám!

Filips
RPG
Profil
rommy
To půjde asi těžko... kdyby měla mít každá stránka něco nového, bylo by jich pomálu... navíc, proč mást uzivatele něčím novým, když mu naprosto stačí číst stránky v tom provedení, na jaké je zvyklý? Navíc, ať už bych to udělal jakkoliv originální, na sto procent by se minimálně jedna stejná stránka našla...
rommy
Profil *
RPG
Já si to uvědomuju, nicméně konstatuju stav věci. Nesedí mi v reakci tvoje replika - "proč něco nového, když to staré stačí?"...v podstatě jsem chtěl poukázat jen na to, že chce téměř každý hodnocení na...(2 - 3 sloupce, "jiné" logo, patička)...
RPG
Profil
rommy
Pleteš se, hodnocení není jenom o grafickém vzhledu. Mnohokrát lidé upozorňují i na chyby, jak v kódu, tak v grafice, nebo uvádí věci, kterým by bylo lepší se vyvarovat...
rommy
Profil *
RPG
hmm...to je pravda pravdoucí...na to jsem v dané chvíli nepomyslel (snižuju tedy 95% na 90%) :-)
Mistr
Profil
RPG
Ale asi dám na názor profesionála...
Nevím, koho máš na mysli pod pojmem profesionál. Pokud snad mě, děkuji. Těší mě to, ale já nejsem profesionál, jen - řekněme - fanda webtvorby, který se snaží, pokud ví, posloužit svými vědomostmi, znalostmi či zkušenostmi ostatním.
RPG
Profil
rommy
Dobře dobře... :-D
Mistr
Dobrá... tedy když ti nesedí profesionál, řekněme... zkušenější člověk než já. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0