Autor Zpráva
Mára
Profil
Ahoj všichni,

sem tady s návrhem na redesign na můj web.
Udělal sem redesign, je to trochu bláznivý, ale vyjadřuje to mně a mýho kámoše, se kterým to budeme mít dohromady, takže co vy na to???

Tady to je :-)
jozob
Profil
Veľmi zaujímavý design. Som zvedavý na HTML verziu, ako to bude celkovo skomponované.

Ale trošku sa mi tam nehodí stredná časť, kde bude obsah + ľavé menu. Nehodí sa mi k zbytku stránky.
Mára
Profil
jj děkuju, xHTML verze bude coby dup a nad tím středem popřemejšlim ;-)
jozob
Profil
Mára
Konkrétne sa mi nehodia obdĺžnikové tvary ku kruhom, ktoré charakterizujú celkový design. Monžo by bolo zaujímavé dať na vrch obsahovej plochy jeden alebo niekoľko bledých veľkých kruhov a potom už nič iné, jednoducho text by bol na bielom pozadí, samozrejme na vrchu by boli pod textiom tie kruhy.
Mára
Profil
jj to není špatnej nápad, zejtra to vyzkoušim, děkuju za radu :)
Filips
Profil
Dost hrozné, nelíbí se mě to vůbec! Navíc proč je částčesky a část anglicky? Nebo se to změní? Celkovo se mě to nelíbí!

Filips
Mára
Profil
nojo ně každýmu se líbí originalita, nic ve zlym ;-)
japlavaren
Profil
ok, ake každých 30s mi vypadol i-net, takže som to po 7 pokusoch vzdal. ale okrem nenačítaných obrázkov(moja chyba) je to ok
yenna
Profil
moc pekne, libi se mi to.. :)
pokud ti to pak cele nerozbije text, co ma byt predpokladam v tom nejvetsim obdelniku, tak je to hoodne v pohode ;)

ps s ssss s: v cem si udelal toho chlapka?
jaksi
Profil *
2 yenna
chlápek je určitě někde staženej z netu. Mára je totiž supr progresive webdesigner, kterej ví dobře, kde najít templates.
Viď Máro :))
Mára
Profil
for jaksi

No ty seš, ale nějakej chytrej...

Jasný, chlápek je z netu, zbytek je můj, ale co si budeme povídat, kdo dneska nemá v hlavičcš obrázek z netu... ;-)
yenna
Profil
ja ;)
Mára
Profil
no já jo a svět se nezboří....
yenna
Profil
hele, chtela jsem jen vedet v jakym programu je ten chlapek delany, jestli je to prevedena fotka na vektory v Streamlinu, Flashi... trosku mi to pripomina nejaky render z 3Dcka...
zajimalo me jenom, jak se takove vychytavky delaji...bo to chcu tez umet ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0