Autor Zpráva
caledon
Profil
Hojte, jsem zase tady s tím webem. Naposled mi bylo doporučeno upravit barvy, tak sem je kapku upravil a vůbec sem to celý překopal.

No a od Vás bych čekal kritiku, samozřejmě i tu pozitivní. Předem dík.
jozob
Profil
Pre tých, ktorím je ťažko skopírovať adresu do nového okna, pridávam klikací odkaz (medzi ktorých patrím aj ja) :-)... Kedy sa to už ľudia naučia, že sme lenivý :-D
http://www.caledon.xf.cz
Huggi
Profil
tak :)
*nejak bych dodelaj desing..tohle je takovy odflaknuty :)
* obe menu udelej prez ul/li seznamy ktery muzes krasne nastylovat a lip se stim pracuje..
* ty barvy nadpisu neee..neco min jasnyho bybylo lepsi..
tu patiku bych udella s pruhlednym pozadim - nedefinuj backround
* celkove tu texturu na pozadi byhc zkusil zesvetlit aby nebyla tak vyrazna..

ale hlavne si pohraj s tim desingem..ruzny drobnosti a hned to bude vypadat uplne jinak :)
caledon
Profil
jozob
mno normalne to delam, ale ted sem zapomnel :-)

Huggi
* je tu brecici smajl? ja se s tim delal a ty toto? :-( no nic co se ti tam nezda? myslim konkretne, ja tam nic moc na ylepseni nevidim, holt sem autor :)
* ja to chtel prave takhle vedle sebe nebo si myslel udelat to jako seznam a pak to pres CSS naflakat tam kde to je?
* jo barvy nadpisu sem delal dneska, taky se mi to nezdalo, ale kdyz sem na to chvili koukal tak se mi to zdalo uz i pekny :) rozhodnopadne zmenim, jaky by se treba libili?
* mas recht, to me nenapadlo :)
* zesvetlim

zatim dik a pokracujte :)
Filips
Profil
No vstupní stránka je nesmysl! Nelíbí se mě ten hover a nadpisy!

Filips
caledon
Profil
Filips
mno ja myslim, ze u wz smysl ma, ale jak myslis... mnzna kdbych ji dal dolu... no napisy zmenim, teda tu bravu jesi mas na mysli, jen nevim jakou barvu tam dat bohuzel.... a hover se mne libi, takze ten menit nebudu... :) dik
Huggi
Profil
to 'odflaknuty' sem myslel jak ojen narychlo udelany..zkusil bych to vylepsit....treba 2px ramecek..barevne hezky sladit s tema nadpisam..ktery treba podtrhnout...atd...

* to menu je prez ul/li jednodusi..viz navody treba tady [ http://css.maxdesign.com.au/listamatic/ ] mas tam plno vsemoznejhc prikladu :)
salonky
Profil *
Taktiez by som nedoporučilu "Racte vstoupit" Upustil by som od tej uvodnej stranky radsej ich privitaj priamo na webe usetris nam jeden krocik.

K designu:

To pozadie skor na mna posobi ako nedokonale spracovana grafika - "zrno"

K tomu titulnemu obrazku by sa hodili skor ine farby webu.

Nadpisy skus odiene oranzovej a bacground okolo webu skus dat v inej farbe a hlavne nie texturu. Porovnaj si to s tym titulnym obrazkom posobi kludnym uhladenym dojmom, ale pozadie okolo je take strakate. Zjemni trosku.


Tot ja a moj pohlad.
YoSarin
Profil
jen k tomu logu - text na něm vypadá dost nekvalitně... :( jako by se rozpadal... chce to buď zkusit lepší kompresi, anebo (když tam chceš použít relativně obyčejnej font) ten text přepsat normálně v html za pomoci CSS přes ten obrázek...

YoSarin
caledon
Profil
Huggi
diky za odkaz, uz sem tam nasel ;)

salonky
mno toz ja ju asi zrusim no... titulny obrazek? tim myslis logo? nadpisy uz sem zmenil, ale nevim jesi sem to uz tak hodil na net sou to odstiny oranzovy ;) jo a jakou barvu pozadi bych mel asi dat? to si netroufnu ani zkouset bez rady...

YoSarin
mno ten obrazek je totiz v rozliseni 800x150, takze se nevesel celej do toho divu... opravim
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0