Autor Zpráva
webster
Profil
Zdarec, zkritizujte mi hlavičku mýho webu na adrese www.nemovitost.org
Každý den tam přidávám nové věci a upravuju podle kritiky
Poraďte mi, co bych mohl změnit či upravit.

Dikes
Filips
Profil
schvaluju! Barvy se mě líbí, přehledné. Celkově je to bezva! Hlavička taky.

Filips
Gekon
Profil
Wow, celkem mooc fešácký... kdes sehnal ty ikonky, smím-li se zeptat?
Peca
Profil
Krása. Možná je to jenom můj problém, ale špatně se mně čtou písmenka s obrysem. Možná kdyby tam nebyl tak velký kontrast, nebo tak těsně u sebe... Nevím...
webster
Profil
Wow, celkem mooc fešácký... kdes sehnal ty ikonky, smím-li se zeptat?
Jasný zeptat se můžeš. Mám je stažený z webu a mam jich tak kolem 1GB, ale je v nich strašně těžký vybrat celou sadu, která je použitelná pro web, aby byly všechny jednotné. Mám některý nahraný na webu, tak jestli nějaký chceš, ozvi se na ICQ.
Anonymní
Profil *
no, kdyz vidim tu pochvalu, nu coz, pujdu proti proudu...
- font loga me nesedi, nicmene, to muze byt osobni.
- text Databaze obsahuje atd. bych napsal bezptakovym pismem.
- ten barak nalevo, ma to jakysi sjety barvy, vypada to jako nejakej klipart z wordu.
- ikony jsou moc nalepeny k vrchnimu okraji, a vubec, cely to menu je takovy divny, ale momentalne me nenapada jak ho zlepsit.
webster
Profil
Pánové. mám z Vás docela radost. Bohuzel kdyz jsem to hodil na forum jinam, kde jsou kolegové z oboru, tak byla pochvala minimalni, spise kritika(spatny vztah barev, pismo......). Každý jenom kritizuje, ale nedokáže konkrétně poradit, čím to vylepšit.
Romanticka
Profil
To menu bych nejak lepe upravil, vypada to neprofesionalne :(
webster
Profil
no, kdyz vidim tu pochvalu, nu coz, pujdu proti proudu...
- font loga me nesedi, nicmene, to muze byt osobni.
- text Databaze obsahuje atd. bych napsal bezptakovym pismem.
- ten barak nalevo, ma to jakysi sjety barvy, vypada to jako nejakej klipart z wordu.
- ikony jsou moc nalepeny k vrchnimu okraji, a vubec, cely to menu je takovy divny, ale momentalne me nenapada jak ho zlepsit.


Mno a je to tady, prada.
- ono je tezke vybrat font, ktery bude sedet, ale kdyz poradis, ktery klidne to zkusim a uvidime
- jen, co se podivam, jaka pisma jsou bezpatkova, pokusim se to zmenit
- barak jsem nasel na internetu a je takhle malovany, mel jsem tam jiny, ale na nej byla docela kritka, tak jsem ho zmenil, ale nenasel jsem na netu domecek, na kterej by nebyl copyright a byla to nejaka prizemni siroka vilka. Takze pokud nekdo najdete nejakou peknou, klidne poslete odkaz
- to menu je takovy divny priznavam, chtel bych tam mit menu, kde ty ikonky budou, ale nejak me nenapada, jak to vyresit.
!!!!! Tvoje kritika se mi líbí !!!!!!!!
webster
Profil
To menu bych nejak lepe upravil, vypada to neprofesionalne :(
Když budeš konkrétní, jak to zlepšit, tak se to třeba i podaří
Martin
Profil
Díky za knihy,
ten baráček mi tam vůbec nesedí. Je škoda, že nemyslíš na rozlišení 800x600.
Filips
Profil
pánové, odpovídejte k tématům!!! Chcete upravit menu.... to je rada! Napište jak. Pokud nevíte tak neodpovídejte. Jinak nahoře v menu je odkaz: Pravidla diskuse tak se tím řiďte. Dík!

Filips
webster
Profil
ten baráček mi tam vůbec nesedí. Je škoda, že nemyslíš na rozlišení 800x600.
Mno vidis, nebylo by to spatne, ale zase obsahlost tohoto webu bude tak obrovska, ze by bylo docela tezke to delat pro dve rozliseni. Ikdyz napad je to dobry. A hlavne dneska uz skoro vsichni pouzivaji rozliseni 1024x768.
Anonymní
Profil *
Filips: no nevim, kdyby si to kazdy nechal pro sebe, webster by mozna nabyl dojmu, ze je menu v poradku..., coz zjevne (dle nazoru ostatnich) neni. Za 'tlachani' to tedy nepovazuji.
ObiSkyWalker
Profil
Vypadá to pěkně, jen to písmo v menu se mi zdá nějak málo čitelné. Zdrojový kód taky moc krásy nepobral.
webster
Profil
Zdrojový kód taky moc krásy nepobral.
Jsou to pouze vyriznute obrazky ve Photoshopu, takze to neni validni. Jde mi o design a ne kod. Jinak dik
Anonymní
Profil *
nekopíruj!!!!
hlavčka je kopie templates a tak nevim co hodnoti, práci někoho jinýho??????
petrpan
Profil
díval jsem se na tvoje stránky
hotové projekty - taky vošlehlý-to snad nemyslíš vážně
petrpan
Profil
TVOŘ SÁM
webster
Profil
nekopíruj!!!!
hlavčka je kopie templates a tak nevim co hodnoti, práci někoho jinýho??????

Pozor, nekopíruji, pouze jsem okoukal. Jediné, co jsem použil z toho template je ta zeměkoule, zbytek jsem si vytvořil sám!!!
webster
Profil
díval jsem se na tvoje stránky
hotové projekty - taky vošlehlý-to snad nemyslíš vážně

Jsou to starší věci, stránky nebyly tři měsíce aktualizovány, od té doby jsem dělal podle vlastní tvorby asi 3 projekty. Jeden z nich je www.pinkovi.cz. Z těch templatesů se jenom učím
ronan
Profil
- nemám rád stránky zaplňující celou obrazovku, lépe se čte menší šířka, ale to je jen subjektvní pocit.

- položky menu jsou na sebe zbytečně naplácané.

- nelíbí se mi ty přechody barev - zelená, modrá...

- barák je jaksi rozmazaný (to ostatní trochu taky, ale barák hodně). "rozmazaný" asi není to správné slovo, ale prostě mi ta kvalita nějak nesedí.

- já bych hlavičku udělal asi nějak úplně jinak, tenhle styl moc nemusím, ale to je možná opět subjektivní názor.
Ivet
Profil
Určitě ten baráček v hlavičce vyměnit, trochu mi připomíná "vyjedenou" perníkovou chaloupku :)
Zkusila bych si sehnat pěknou dostatečně kvalitní fotografii přízemní vily od někt. z relit.kanceláří (ladící i barevně s hlavičkou a menu), vilu bych z ní vystřihla a zakomponovala do hlavičky.
avaranger
Profil
Bud barak nebo zmekoule. Oboji ne !
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0