Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Čau jestli vás to nebude otravovat skuste kouknout na http://ulet.xf.cz/ sem spíš začátečník tak nečekejte zázraky, a web píšu hlavně kuli sekci škola... takže spíš pro sebe :-) Ale rád si vyslechnu kritiku.
ObiSkyWalker
Profil
Zdrojový kód je pěkný, design taky dobrý, jen se mi asi nezobrazilo logo stránky.
Anonymní
Profil *
Logo stránky je v PNG a je torsku veci moc nevim jak ho zmencit protoze kdyz ho dam do gif nebo jpg tak dost strati na kvalite :-/ tak to bude asi tim jinak dik :-)
Miloš
Profil
Vzhledově se mi to docela líbí; když už ale podtrháváš odkazy ven (což je samozřejmě dobře; bylo by navíc dobré to, že jsou ven, nějak zdůraznit), podtrhal bych i ty interní – takhle jsem si jich na první pohled nevšimnul.

Na stránce skola.html máš gramatickou chybu; pomni na to, že se ve slově zapomněl píše n.

Zaradoval jsem se, když jsem viděl, že nevidím v kódu tabulky. Chtělo by to ale aspoň trochu :-) sémanticky učesat. I když není sémantika nutnou podmínkou dobrého webu, je o ní dobré aspoň něco vědět a případných prohřešků se dopouštět vědomně, úmyslně, ale nikdy ne z neznalosti.
Jako příklad z tvého kódu – máš tam h3, h4, ale žádnou h1 nebo h2. Tagy <hn> by měly označovat logickou úroveň nadpisu, ale ty je zneužíváš k ovlivnění velikosti. Stejně tak <br> je většinou zbytečný…

Obrázky (logo) máš opravdu příliš veliké, tak jsem ti je zkonvertoval do JPG, opticky mi to připadá v pohodě a datově oba obrázky dohromady 23 kB. Stáhni si je z Pokusné krysy.
Anonymní
Profil *
Diky moc za ty rady snad sem to opravil tak jak by to melo byt :) O sematickem desateru sem doted nevedel tak se tim zacnu trosku ridit. Za obrazky do loga taky dekuju, pouzil jsem je (bohuzel nemuzu si pomoct ale zda se me ze to zmenseni je na logu dost videt, ale velikostne to dost pomohlo tak to obetuju).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0