Autor Zpráva
Filip z oak
Profil
Dobrý den, byl bych rád kdyby se mi někdo podíval na třídní stránky http://www.oak.wz.cz a přidal svůj názor. Jsem si vědom nedostatků (tabulkový návrh apod.), ale stejně mi to nedalo a zajímalo by mě co si o tom může myslet někdo kdo nemá ponětí o co jde (třídní stránky) než lidi ze třídy. Předem děkuji
error414
Profil
Filip z oak
Design je pekny ale provedeni horsi

1) Bily okraj ne bocich ti konci moc brzo
2) Nemam mad dnes moderni sede pismo. Cim belejsi tim profesionalnejsi. Jo to jo, pak nic neprectu, mam rad cernz text.
3) Kod by se dal zlepsit kombinace odstavcu a breakline neni dobra, staci odstavci nastavit

p { margin-bottom: 1em; }
a je to skoro to stejne. +- pixel
Filip z oak
Profil
Děkuju, vše beru v úvahu. Jsem rád, že jsi se mi ozval a dík za projevenou snahu.
error414
Profil
Filip z oak
Jen kte jednicce

Ze zacatku nevom presne na co kliknout. Az pozdeji jsem si vsimnul flash a html
Menu je nahore utopene
Filip z oak
Profil
No to je ono, to mě nejvíc štve. Nepodařilo se mi to odladit pro Mozillu, tak jsem to nakonec vzdal a přizpůsobil to MSIE který máme ve škole a většina lidí ze třídy. Co jsem tak pochopil z různých zdrojů tak se to pozadí vykresluje jen jednou a pak když stáhneš lištu tak se nevykreslí, a tak aby to bylo čitelný jsem nastavil obrázek na pozadí všem buňkám s textem, aby byl i za takových okolností pořád čitelný. To menu mi dalo fakt práci, nechtěl jsem ho mít jako každý druhý. Dík za pomoc
error414
Profil
Filip z oak
Tak alespon to menu zvetsin, nebo nejak graficky upoutat ze zrovna tam je menu
Filip z oak
Profil
Dík, zkusím si s tím pohrát. Promiň, že jsem tě zdržel. Nashle
Anonymní
Profil *
Filip z oak
Nezdrzel, tohle forum je tu proto aby se tu radilo

a ten prouzek

#pozadi {
background: #FFFFFF;
background-repeat: repeat-y;
left: 50%;
margin-left: -360px;
width: 720px;
position: absolute;
top: 0px;
}
odstran height: 100%
error414
Profil
Ten nahore sem jaaaa
Filip z oak
Profil
Je to tam, děkuju moc. Promiň jestli ti tykám. Asi se trochu vyznáš co? Pokud děláš nějaké weby nechtěl by ses pochlubit?
error414
Profil
http://www.error414.com/ ale grafik nejsem
Filip z oak
Profil
Tak to je fajn Petře :) Php je fajn věc snad se rychle prokousám Html a Css a taky se k tomu dostanu. Ještě zpátky k třídnímu webu prosím: Jak na tebe působí ty stránky jako na běžného uživatele a jako tvůrce? Filip
error414
Profil
Ja se povazuji za normalniho uzivatele. Na vsechny weby se divam jako uzivatel i kdyz je to zkreslene zkusenosti s webem

Ten obrazek jako logo trchu posunout dolu alespon aby bylo videt podtrzeni menu. To menu je opravdu moc svetle.
Jinak se me to moc libi dobre se to cte kdy trochu zcernim text
Kdyz uz najdu menu tak je to prijemne na ovladani


A ted jako programator:
<p class="nadpis">Kde?</p> tohle je zbytecne zkus nastylovat treba <h4 class='nadpis_4'>neco</h4>

target="blank" asi si mel na mysli http://www.jakpsatweb.cz/nove-okno.html ale takhle je to take sayrejmne dobre.


kdyz nemas obrazkove pozadi tak ti
background-repeat: repeat-y; nic neudela
Filip z oak
Profil
Paráda, díky moc za vyčerpávající odpověď. Ty nadpisy předělám to je jasný. Menu nahoře bych vyřešil tak, že ho asi stmavím a dám tam jiný obrázek než tu šedivou loď, ale něco s bílým pozadím, aby menu bylo jasný. Vím, že tabulky jsou strašný, ale než pochopím divy apod. tak to trochu potrvá. Fakt hodně mi v pochopení stránek pomáhá tenhle web jakpsátweb, spousta vyčerpávajících věcí. Jak jsi se vše naučil?
error414
Profil
Filip z oak
Cetl jsem JPW, kupoval jsem si knizky hlavne kdyz me neco neslo nehledal jsem alternativni reseni ale prime reseni meho problemu. Nevim jak se ty dlouho zybyvas web tvorbou ale uz ted to neni sptatne.
Filip z oak
Profil
Promiň, že píšu pozdě, já právě se moc nemám k tomu, abych se to sám od sebe učil. Pořád mám něco přednostnějšího než abych si sednul a učil se něco o html. Já se snažim tak přes 2 roky. Ale dřív to byly spíš takový pokusy až teď poslední dobou mě to trochu chytlo. Fakt jako koukám, když to někdo ovládá a smekám.
Tomik
Profil
(hodnotím pouze html verzi)
Stránky se mi líbí, jsou udělané velmi decentně, neurazí a přitom plně plní sůvj účel.

Máš tam ale pár chybiček (omlouvám se pokud byly již řečeny -> nečetl jsem celou diskusi výše):

a) v odstavci "O čem?" na stránce "Web" je ve slově "naší" chybné písmeno Š a místo něho se zobrazuje otazník
b) šedá čára pod obrázkem v logu končí asi ve třch třetinách (mořná je to úmyslné, mě ale připadá logické, aby byla pod celým obrázkem)
c) možná by si hlavní <div> (id="pozadi") zasloužil nějaký sín, aby vystoupl z šedého pozadí...

Jinak velmi pěkné.. :)
Filip z oak
Profil
Díky Tomíku, fakt jsem to sem nedával, abych se něčím takovým chlubil, nebo si dělal reklamu, a tak jsem rád pokud si někdo dá tu námahu a poradí, opravdu si toho cením a dodávám děkuju moc. Tvé výtky si beru k srdci.
Tomik
Profil
Filip z oak
Není vůbec zač. Člověk rád poradí a ohodnotí, když ví, že to něčemu pomůže.
Sád dělám webdesign a vím, že si tady na diskusi kolikrát někdo všimne věcí o kterých by mě vůbec nenapadlo přemýšlet a jsou důležité.
Filip z oak
Profil
Přesně tak, co dodat. Pokud ladíš něco delší dobu tak podle mého názoru máš strašně zkreslenej pohled a chce to dostat do toho trochu objektyvity. U mě se opravdu o webdesign nejedná, spíš je to taková seberealizace. Co dokážu a tak. Můžu se zeptat co jsi dělal za web?
Tomik
Profil
Filip z oak
Můžeš. :)
Můj poslední web jsou mimojiné také třídní stránky: http://tridni.jmx.cz
Filip z oak
Profil
Pěkné, první na co jsem kouknul logo, a hned na příponu v čem píšeš. Srolloval dolů a koukal na obsah. V phodě stránky. Chodíš do té školy?
Tomik
Profil
Filip z oak
Díky. Chodím.. :)
Filip z oak
Profil
Pokud by chtěl někdo přidat komentář budu jen rád.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0