Autor Zpráva
Peta
Profil *
toto je moje stránka tak mě hodnotte.
Hanz
Profil
Peta
Zarovnal bych to na střed.
Victorius
Profil *
ten vstup je dost zmateny, fuj
Peta
Profil *
Už sem to zarovnal na střed,ale nechápu co je na tom vstupu zmatené.
Kráťa
Profil
Já nevím, mě se otevřelo něco anglicky, tak jsem to zase zavřel. Buď to napiš alespoň česky, když jsme Češi, nebo sem dej link na to, co chceš "vomrknout".
Peta
Profil *
Podívejte se ted na moji stránku trochu sem ji změnil co na to říkáte.zde
none
Profil
konečně je to česky!
Kráťa
Profil
Mě se otevřelo něco, kde byly tři obrázky a několik odkazů. Mezi nimi nějaký visiting book, to asi česky není, nevím, co to znamená, tak jsem to zase zavřel.
Peta
Profil *
Kráťa
Tak běž s těma ********* připomínkama do *****
Kráťa
Profil
Peta - Dobré, krásné, užasné, srozumitelné, na první pohled je poznat oč jde, rychle se to načítá, no lepší stránky jsem nikdy neviděl. Škoda že tam není ještě tlačítko "přidat do oblíbených", hned bych si to tam dal.
To jsi chtěl napsat? Všichni lidé na světě nemají stejný názor, jako ty.
Peta
Profil *
[u][Kráťa/u]-já bych k tomu nic neměl ale když mi tady dvakrát opkuješ že neumíš angličtinu tak to naštve.
Kráťa
Profil
Já jí fakt neumím, my se jí ve škole neučili (po třetí).
Peta
Profil *
tak proč máš tak blbé kacy?
habendorf
Profil
Peta:
- Už sem to zarovnal na střed - ne, je to na kraji
- o co se snažíš blokováním pravého tlačítka?
- kde je doctype?
- proč není ukončené body?
- proč se to snaží stahovat nějakej příšernej wav?
- proč jsou ty odkazy dole na hlavní stránce tak rozházený?
- zmatenej vstup
- při hover skoro nečitelný text linků
- atd., je toho hodně...

Možná ti Kráťa chtěl říct, že když už si hraješ na zkušenýho angličtináře, tak např. visiting book je pěkná kravina (nebo ta kniha snad někoho navštěvuje?)

Taky si myslím, že svým chováním zde hodně lidí odradíš od toho aby se ti snažili pomoci. A koleduješ si o problémy s moderátory. Podívej se na pravidla diskuze.
DoubleThink
Profil *
Peta

Vulgarismy si nech prosím od cesty - tady na ně nikdo není zvědavý.
Peta
Profil *
Podívejte se ještě jednou je to už skoro célé v css zdeco vy na to?
Fred
Profil
1/ Tenhle thread je duplicitní : http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=18 65
2/ Načítá se to hrozně pomalu, protože je tam hodně balastu. Např.:
<font face="Georgia" size="3"><b>•</b></font><b><font size="1"><font face="Georgia"> </font><a href="menu.htm"><font face="Fixedsys">Menu
</font></a>
<font face="Franklin Gothic Medium">
</font></font><font face="Georgia" size="3">•</font><font size="1"><font face="Georgia" size="4"> </font>
Přečti si trochu něco o fontech a formátování textu
http://www.jakpsatweb.cz/css/font.html
http://www.jakpsatweb.cz/html/text.html
juneau
Profil *
ty MEGA DVOJTECKY u nekterych toho Menu a Odkazy akorat efektne zneprehlednuji situaci.

pro hover odkazu je ten odkaz vazne necitelny (splyva s pozadim).

<style type="text/css"> ... </style> patri do <HEAD> sekce stranky, ne do <BODY>!

hlavni stranka ma 8kB ... stacilo by nedelat ji ve Frontapagi a pouzit vhodne CSS a mela by tak... dva kb.

A mas zmatene head a body tagy.
none
Profil
-jeneau-Dival sem se na tu stranku, ale myslim že s tim zápisem css nemaš pravdu
ma ho normalně pod <head>.souhlasim s dvojtečkami ale nesouhlasim s hover.
Cody
Profil
No každopádně mě ta angličtina nesedí, sice rozumím, ale nechápu smysl. Ale na druhou stranu pro hiphopáky je asi in se takhle vyjadřovat, buď all in english nebo celý v češtině. Každopádně to není moc "user friendly" a z hlediska přístupnosti webu to je taky blbý, ale líbí se mi barevný sladění z hlediska designu je to celkem fajn (mě sice nesedí to písmo, ale třeba to tak chceš).
Chybí některý metatagy, který ja považuju za důležitý jako třeba keywords, description. No ale když jsi to psal ve FP, tak to je jasný.
Kód je ošklivej a špinavej:-)) Hrůza, tag head je rtam třeba 2x (možná víckrát). Projeď si to validátorem!!!! Tenhle kód mluví za vše:
<p><font size="2" face="Fixedsys"><b>

<a href="http://rap4life.org/">www.Rap4Life.org</a>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbs p;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;</b></font>&nbsp;&nb sp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;& nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
</td>

Ale každopádně přeju více tolerance a znalosti HTML a CSS, drž se, každý nějak začínal ...
juneau
Profil *
none> koukame na to same? stranka menu.html ma tuto strukturu

***********************************************
[neni doctype!]
<html>

<head>
...
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css/main.css">
</head>

<body>

...

<style type="text/css">
<!--
body {
background: #B8860B;
}
a:link, a:visited {
color: #B8860B;
font-weight: bold;
text-decoration: none;
}
a:hover {
color: #FAE68C;
}
a:hover span {
color: #FAE68C;
}
-->
</style>
</head>
<body>

...

zbytek toho sileneho balastu z frontpage

*****************************************************
To podle me neni std struktura stranky :)

Ad barva hover... samozrejme je to opravdu malilinkata malickost, ale mne osobne to vadi.
Anonymní
Profil *
Upravil sem kod tak se mi prosim na něho podívejte jestli mi tam něco nechybí nebo nadbívá a co bach mohl změnit eventuelně co se vám líbí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0