Autor Zpráva
salonky
Profil *
Tak trosku som sa pohral designom sice formou obrazkoveho backgroundu ale budis. Ten scriptik na zaciatku si nevsimajte viem o nom.

www.slnet.sk/galaxia

Tak dajte
DonEmilio
Profil
nebudu koukat do kodu, protoze si nechci kazit dojem, z hlediska designu se mi to libi opravdu moc
habendorf
Profil
No já nevím, na mě vypadlo
Warning: fopen("a.txt", "w+") - Permission denied in /var/www/galaxia/index.php on line 36
Otevření souboru selhalo.
Mistr
Profil
salonky
(1) Na Tebou uváděné stránce je skutečně informace o chybičce, jak píše habendorf.
(2) V rubrice kolekce dělíš oblečení pro pány a pro dámy jakýmsi označením chromozomů XY, resp. XX. Zajímavý nápad, nikde jsem se s tím zatím ještě nesetkal. Ale právě proto, že jsem se s tím ještě nikde nesetkal, bych se vrátil k osvědčenému "pánské" a "dámské". Ovšem na Slovensku je možná označování pánské módy jako XY a dámské jako XX běžné. Teď mě napadá, nejsou ty chromozomy obráceně?
(3) Použitá barva textu (například na stránkách O firmě či Kontakt) není, myslím, ke zvolené barvě pozadí příliš vhodná z důvodu malého kontrastu.
(4) Stránka http://www.slnet.sk/galaxia/kontakt.htm - proč je tlačítko Odeslat stranou (nalevo) od celého formuláře. Opět, není to standardní - umístil bych toto tlačítko pod formulář.

Možná se ještě mrkni na tuhle stránku http://www.jakpsatweb.cz/pouzitelnost.html a prostuduj si ji.
salonky
Profil *
Habendorf:

No tu chybicku so scriptom som spomenul. Skoda ze ta to odradilo k posudeniu zvysnej casti webu. Ta chybicka je na strane servera. Totiz to nedovoli mi vytvorit subor pre zapis pocitadla.


Mistr:

Myslim ze tlacitko odoslat by sa urcite uplatnilo v arbaskych krajinach. Ala aj napriek tomu ze je tam kde je by som ho inde neumiestnil. Casto sa stretavame na nete s takymto formularom a je jasne ze tlacitko ODOSLAT sluzi pre odoslanie tohto formulara. To tlacitko plni plnohodnotne nielen funkcnu stranku a v nemalej miera dotvara graficky design svojim umiestnenim.

Dakujem zatial za kritiku a rady
roberta
Profil
oprav si linku na tom obrázku so saturnom (máš tam odkaz na index.htm a má tam byť na index.php)
Mistr
Profil
salonky
Dělej, jak chceš. Je to Tvůj web. Já jsem jen napsal svůj názor.
habendorf
Profil
salonky: no jo, měl bych líp číst, promiň

Jinak třeba ve FF se při ++písma rozpadá menu do nečitelna.
salonky
Profil *
Mistr

Nic proti tomu nemam ja respektujem tvoj nazor, som rad ze si sa zapojil do komentu tohto webu. S tymi chromozomami mas pravdu nie vsetci vedia o co ide. No podlahol som svojmu napadu. :)
caledon
Profil
mno mozna k tomu tlacitku odeslat jeste, ja ho mam (FF) v tom poli kam se pise obsah toho mailu a jeste zmackl sem odeslat a nic sem nenapsal, ale psalo mi to, ze se mail uspesne odeslal, to by asi bylo lepsi nejak zakazat, aby vam to nemoh nekdo spamovat... teda jesi se to skutecne odesle
salonky
Profil *
caledon:

Vdaka caledon za dotaz, myslim ze to je dobry napad. Dam sa do toho.
salonky
Profil *
A DonEmilio:

Som rad ze sa ti to paci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0