Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku předběžného návrhu a posouzení s původními stránkami
Kterému vzhledu byste dali přednost

Předem díky
Dero
Profil
Přednost bych dal redesignu, ale mám k tomu nějaké poznámky:

1) Podíval jsem se na redesign a říkám si: "Hle, Pavel Kout!" Opravdu mělo webface.cz jednu dobu podobný vzhled.
2) Ozdobné písmo ano, hodí se, ale trochu méně volánků. Jen kvůli ergonomii, špatně se čte (např. měkký stínovaný text "webdesign aktuálně", či nadpis "Tvorba WWW prezentace").
3) Aktivní záložka obsahuje velmi nekontrastní text
4) Ten citát je dobrý nápad, psán krásným fontem, kontrastně, s citem umístěn - radost pohledět, vážně.
5) Název prezentace v hlavičce poněkud zaniká, nemyslím si, že by s tím šlo nějak hnout, tak bych doporučit na úvodku hned do úvodního odstavce znovu prsknout název firmy - kvůli potenciálním zákazníkům.
6) Zarovnání textu do bloku (zvláště je-li psán takto malým fontem) bude zaručeně v nepatrně delším textu tvořit řeky. Tady je ale estetický dojem na prvním místě, hádám. Takže tuto výhradu do uvozovek.

7) Při převádění grafiky by mě zajímal výsledný datový objem. Když to udržíte pod 150kB, tak klobouk dolů.


Nicméně tento design patří ke špičce toho, co se tu objevuje. Gratuluji, hezky se na něj dívá.
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

1) Webface má všechny svoje práce moc pěkné, tou rozkvetlou třešní jsem ale sobě i ostatním chtěla v těch -20° vsugerovat blížící se jaro :)
2) V nadpisech je opravdu překudrlinkováno, pokusím se najít "učesanější" font.
3) Na kontrast dám pozor, text v aktivní záložce ztmavím.
5) Název webu dát i do textu str. - je to dobrý nápad, ale na zvýraznění názvu stránek až tak netrvám
6) Řeky jsou pěkné pouze v přírodě :), ale tady skutečně víc toho textu nebude, i v portfoliu budou pouze náhledy a krátké odstavce.
7) Tak to mě zajímá velmi - pokud to bude příliš veliké (jedná se sice jen o podklad stránky), tak tu třešeň trochu "očešu"
Poslední věta mi udělala radost, stránky se mají dělat, aby lahodily oku, pokud se to zde povedlo, tak je to fajn.
Anonymní
Profil *
Pěkné
Petr
Profil
Obo projekty se ti povedly, nemám ti vitknout, jen taková maličkost. U kontaktu bych aspoň udělat linky aby byl trožku vidět formulář. Teď vubec není vydět. Jinak super.
Hagriid
Profil
hezké, ale asi se mi zdá lepší ten původní návrh
Ivet
Profil
Prosím o kritiku zhotovených stránek
Původní 2 styly ponechány jako alternativní.

Předem díky
Dero
Profil
Ivet: Rád bych se podíval a zhodnotil, nicméně styly se mi nenačtou.
Dero
Profil
Jo, děje se to jen ve firefoxu.
Ivet
Profil
Určitě by měly, po kliknutí na všechny 3 styly.
Dero
Profil
Po kliknutí! Aha, omlouvám se, nejsem zvyklý na cokoliv klikat. Jde o to, jestli nový příchozí neuvidí to samé co já.
Dero
Profil
Je to moc hezké, po zběžném prolétnutí mám jen dvě připomínky:

1) ve FF je levý padding velký asi nějakých 5px, což je zoufale málo!
2) celková velikost úvodky i s obrázky - 500kB (ale načítá se to hezky, o tom žádná)
habendorf
Profil
#projekt1 h3, #projekt2 h3, #projekt3 h3, #projekt4 h3, #projekt5 h3, #projekt6 h3, #projekt7 h3, #projekt8 h3, #projekt9 h3, #projekt10 h3, #projekt11 h3, #projekt12 h3, #projekt13 h3, #projekt14 h3, #projekt15 h3, #projekt16 h3, #projekt17 h3, #projekt18 h3, #projekt19 h3, #projekt20 h3{color: #2570C1;}

Šílenství
Ivet
Profil
Za to kliknutí se omlouvám, v switchstyl je cookie pamatující se poslední navolený styl.
Všechny 3 styly jsem přeházela, JavaScript jinak nepoužívám a neumím, nevím jak jej nyní ošetřit, aby hned, i pro minulé návštěvníky, naskočil nový styl. Pokud někdo poradí, předem moc děkuju.

Díky za upozornění na mezery, paddingy ve všech pohlížečích upravím.
S velikostí stránky - podkladový obrázek by šel ještě více zkomprimovat (až na hranici kvality). Asi by se nějaké místo ušetřilo, kdybych vyházela i 2 původní staré styly.
Pokud si bude více lidí ztěžovat na pomalé načítání, tak to ještě zkusím zmenšit.
Ufon1
Profil *
jako konkurence říkám, dobrá práce, líbí se mi to
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0