Autor Zpráva
Victorius
Profil *
prosim podivejte se na naše školní stránky ketrých právě od rána zase dělám, mám víc času, tak jsem se rozhodl dnes pro nějaké změny emzi ketrými je i anketa, chtel bych ji mit tam kde právě je, ale nejsem si jistý jestli je to vhodné, prosím podívejte se na to a řekněte co si o tom myslíte, jak to na vás působí a jak se obecně na celém webu orientujete, potrebuju to vedet abych to mohl kdyztak dat jinam (je to tam prilepene css pozicovanim)

chcete-li, reknete i co byste zmenil obecne na webu, nehodnote prosim ale obsah a blbou navstevni knihu (tu udelal spoluzak ktery to dostal za ukol misto me od ucitele a celkem to odflakl a nevyresil mnoho veci)

DEKUJI mnohokrat

..................................................................
Victorius
victorius@atlas.cz
ICQ 306 256 839
phantom
Profil
Design docela ujde. Ale vůbec se mi nelíbí, že i když mám rozlišení 1024x768 tak musím stránku horizontálně (na šířku) posouvat. Jinak o.k.
Kráťa
Profil
Já bych udělal ten odkaz "nahoru" jinou barvou a odsadil ho alespoň o jeden prázdný odstavec. Takto to vypadá jako součást toho textu, když je to černě a tučně, jako předchozí slova. Jinak bezva a hlavně bez "vstuptestránky".
Vodorovný posuvník tam nemám (1024x768).
xarox
Profil
V tom levém menu bych ty hlavní odkazy spod odkazama oddělil:


Informace
organizace školy
organizace šk. roku
informace o studiu
<br>
Fotografie
Invex 2004
Dlouhé Stráně
Den dětí 2004
Fyzikální liga


jinak ok
phantom
Profil
Kráťa
Já už taky ne - nevím proč to blblo.
Victorius
Profil *
Kráťa:děkuju za tip, uz na tom delam

xarox: dobry napad, ale bohuzel mam omezenou vysku menu, mojim cilem bylo mit ho co nejvic u sebe, takze tohle bohuzel ne

phantom: bylo to zpusobeno preklepem v css, mel jsem tam nastavenou omylem sirku 102%
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0