Autor Zpráva
paja
Profil
Tak mi to ohodnoťe...není to sice ještě úplně hotové spoustu věcí předělávám a dodělávám, ale když už jsem v tom tak co by se dalo ještě změnit... KLIK
Hanz
Profil
1)To černé písmo nejde na tom pozadí vidět.
2)Podle mně není nejlepší nápad dávat na každou stránku jiné pozadí a barvu textu.
3)Ve Firefoxu mi jde vidět jen půlka toho nápisu Poslední aktualizace proběhla..... (tu půlku myslím svisle)
paja
Profil
No jo já nepoužívám Firefox ( to je nějaký nový prohlížeč nebo co?) je to dělané pro IEčka
paja
Profil
Jo Hanz už chápu proč jsi na HOME viděl teda neviděl celý text...je tam totiž filter glow, který přečte IEčko
paja
Profil
Jo tak jak se na to dívám přes Operu7 tak zjišťuji, že to asi fakt pofrčí jen pře IEčko
Anonymní
Profil *
kazda stanka robena pre len IE je pekna sracka...

mam skusenost...

Opera - zobrazi spravne
Firefox - zobrazi spravne
Netcsape - zobrazi spravne
Konqueror - zobrazi spravne

IE - zobrazi zle...

alebo naopak... IE je proste osamely jazdec...
izsak
Profil
Načo je dobrá tá prvá stránka? To tam treba akože kliknúť alebo čo? Alebo mi to robí nejaký preload stránky, na ktorú bude požiadavka až o niekoľko sekúnd? (z čoho logicky vyplýva, že nemôže byť nič načítané do cache; alebo má IE nejakú zase super tajnú feature?)

Optimalizácia pre IE: keď je to tvoja cieľová skupina, prosím.

Btw: mne to v IE nejde. Vôbec sa nedá označiť text a IE mi riadne tuhol (a myslím, že na P4B 2.4GHz so 768MB 333MHz RAM by to malo ísť bez problémov)
Anonymní
Profil *
takze uz len to, ze je to robene len pre jeden prehliadac tvoju stranku zaraduje uplne na koniec rebricka vsetkych stranok, kt. som kedy videl...
izsak
Profil
Anonymní
kazda stanka robena pre len IE je pekna sracka...
Až tak "silno" by som to netvrdil, ale áno, optimalizácia len pre IE je zlá. Lenže toto je nejaký osobný výtvor a autor je rád, že vôbec niečo spravil. Čo si spravil ty?

Keď už sme pri tom: videl niekto, ako vyzerá "nový" (zavedený v máji 2004) informačný systém pre vydávanie vodičských preukazov na Slovensku? Počítače dodáva HP a aplikácia, ktorá všetko vybavuje pre proprietárna web-aplikácia plná apletov a pre istotu, aby neboli trable s IE6 SP2, tak je to napísané pre IE 5.5.
paja
Profil
Vidím že název tématu by vzat v pravém slova smyslu...KRITIKA!!!!
paja
Profil
Lenže toto je nejaký osobný výtvor a autor je rád, že vôbec niečo spravil
Jo jsem začátečník...moje první respektive druhé stránky...a jsem rád alespoň za něco...až se v tom vyznám líp tak to budu postupně předělávat...vzpomeňte si na to jak jste začínali vy
paja
Profil
Tak jsem si stáhnul a pustil Firefoxe a čumím na to jak blázen...nic tak jak to má být...zjišťuju, že to bubu muset udělat na novo...mám pár nápadů jak, ale potřebuju vědět kde najdu nějaký buď dobrý program na vytvoření flashe a návod na to jak si něco vytvoři nebo dobrý program na vytváření obrázků...poradí mi někdo? Please:::
Anonymní
Profil *
izsak
jo, ja ked som urobil prvy web, tak to bolo vo FP a tiez pekna sracka... Len mi to nikto nepovedal... chapes, co tym myslim...
treba to vyklopit narovinu... Niekedy menej je viac...

radsej vsadit na jednoduchost... miesto obrazkov obycajne farby (a na kazdej stranke rovnake), miesto roznych finticiek poctive HTML-ko...
tak sa podla mna ma zacinat...
Anonymní
Profil *
paja
na obrazky?
GIMP, ale to nevim na 100% ci je aj ne win, ale tusim mi niekto hovoril, ze je...

na flash?
Kasli na flash... zatial... alebo ked tak skus 3D flash animator... je jednoduchy a daju sa tym pekne veci... :)
paja
Profil
Vďaka Anonymní...a možem začiť robiť....no slovenštinu moc neovládám i když bydlím kousek od hranic....zdar a dikes
paja
Profil
Jo zkuste se někdo podívat na toto není to moje, ale rád bych věděl co na to říkáte
Anonymní
Profil *
nevyzera zle... je prehladna a citatelna... ma secko, co ma mat... ;)
paja
Profil
To jo, dělal to učitel, který nás má na INT má nějaké certifikáty...Pospěch Zbyněk...1 z 6 v ČR co ten certifikát mají...tak jo asi dost dobrej
paja
Profil
Mám problém nejde mi nainstalovat Gimp 2.0.5 píše mi to tam nějaké hovadiny po přeložení tam je toto: GTK+ 2.0 runtime okolní prostředí nebylo nalezené na vašem počítači. od doby impotentu závisí na tom, musíte zařizovat to před impotentem mùže být instalován. vy mùžete stahovat GTK+ 2.0 runtime okolní prostředí z <HTTP://WWw2.arnes.si/~sopjsimo/gimp/>.
Anonymní
Profil *
fuh, tak to netusim.. ja som mal na instalacke linuxu...
posparaj sa na tej sajte, co ti to tam dalo...

alebo si skus aj obrazky kreslit v 3DFA... ;) kedysi som na tom dost fical...
ameeck
Profil
Tady si stahni ten program
http://www.stahuj.cz/grafika_a_design/tvorba_grafiky/bitmapove_ed itory/gimp/download/?g[oz]=2.0.5&g[up]=pro+Windows
GIMP 2.0.5, a ten GTK+ 2.0 runtime si stáhni
tady ,tam si vyber odkud...
Kráťa
Profil
Proč se to tak dlouho načítá a nakonec je tam jen pár řádků textu...
Ta cihlová zeď mi připoměla mé první pokusy s HTML ve Wordu :-)
Na grafiku se nemusíš učit ovládat další program, na tu webovou toho najdeš mraky ke stažení a ostatní si v pohodě doděláš třeba v Malování z Windows (samozřejmě vše v něm nejde, ale hodně).
Cody
Profil
Anonymní: Obávám se že musín nesouhlasit, v Netscapu se to zobrazuje dost děsivě (ver.4.x). Pokud nemyslíš vyšší verze který je postaven na jádře Mozily, takže nelze mluvit o rozdílném zobrazování.
Ale je pravda, že dělat stránky jen pro MSIE je dost ztrátové.
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com:

Tedy http://www.bezvaelektro.cz/ bych si za příklad zrovna nebral. Kód dobrý, ale autor evidentně není grafik. Já taky ne, ale nechám si poradit :-)

Jinak ty stránky k hodnocení nejsou na začátečníka tak hrozné.
Chtělo by to nutně předělat pro ostatní prohlížeče, ale je tu pokus o beztabulkový layout založený na CSS, což je třeba ocenit.
Ani náhodou tedy nejsou xhtml 1.0 transitional, ale alespoň tam DOCTYPE je, i když špatný. Je to spíše HTML 4.01 Transitional. Chtělo by to nastudovat DOCTYPE a rozdíly mezi HTML a XHTML.
CSS má ve jméně "kaskádový", nemusí se všude používat class. Všechny CSS by také bylo záhodno přesunout do externího souboru a nepoužívat style v tazích.
Prostě je toho ještě hodně na studování, ale každý nějak začínal.
Kráťa
Profil
Bezvaelektro bezva zničili stavový řádek. Když ho nepoužívá sám tvůrce, proč ho ničí ostatním...
Metrik
Profil *
mě jako amaterovi se to celkem zamlouvá
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0