Autor Zpráva
SuE
Profil
podlý titulek, že jo?
nicméně, nakoukněte prosím na suewebik.net , měla by to být finální verze vzhledu ale pořád si nejsu jistá, jestli to není moc natlačené - hlavně ty menu

jsem si vědomá některých vad, a doufám, že najdete další :-)
Menu nejsou dělané přes seznamy, protže blog tam automaticky cpe br (je to plugin), musím počkat na novou verzi, ale stejně mi to nijak nevadí :-)
Některé boční pluginy jsou trochu přepoDIVné ale do toho se mi taky zatím vrtat nechtělo.

Ale o webdesignu tam fakt něco je, bo dneska o tom píše každý :-)

omlouvám se, že to sem dávám znova ale v původním tématu byla jiná adresa, a pak to lidi mátlo, že tam nic není
jozob
Profil
SuE
Mne sa to páči viac ako pôvodná verzia, ale to sa obávam, že budem sám :-)
bojars
Profil
Ja som len nazrel, asi by to mohlo byť v pohode, keby sa mi obsah (text) stránky nezobrazil až pod úrovňou menu, t.j. naľavo široká prázdna plocha, potom vpravo dve menu, keď zrolujem dole, tak text je roztiahnutý na celú šírku stránky pod tými menu:

MSIE 6.0 SP2
SuE
Profil
bojars: díky, to jsem zas kdesi cosi zmastila :.-(
na 1024 mi to to nedělá, ani když to pak zmenším, jen když se nahodí třeba lišta do oblíbených, tak toho jsem si nevšimla .. grr, jdu zkoumat :-)
Dero
Profil
Web ve FF hezkej, nakrmím čtečku, reaguju ale kvůli off-topicu. :o)

OT: "nejsu", "bo" -- odkud jsi, SuE? :o)
SuE
Profil
dero: vsetín a dík za čtečku, potěšilo
jdu zkoumat tvoje brouky :-)

update:
nakonec to vyřešil holly hack na ten levý plavací box - on má proměnlivou šířku.
Možná se pletu ale na tvém webu ie brouci jsem ho nenašla.
ale jde asi o trochu jinou chybu - nastala v podstatě tehdy, když ten plavací proměnlivé šířky měl padding nebo margin a nahodila se tam třeba lišta nebo to nebylo na full screen

bojars: ještě jednou dík za upozornění
Huggi
Profil
pekny, ale pri vetsim rozliseni (1280*960) je to dost siroky a hur se cte text..kdyz sem to zkousel v okne velikosti 800*600 /1024*768 cetlo se to lip..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0