Autor Zpráva
miroslav-vano
Profil *
http://vano.blogdon.net/
som si včera večer založil web blog. Rád by som vedel ako saVám páči/ nepáči. Na blogu moc mojej tvorby nie je ale ide skôr o obsah...

Je to blog o IT technologiach, Novinkach na internete daco zweb designnu ak nieco bude zaujimave SEO a je dost venovany Google a google technologiam....

Mám ho len druhý deň čiža tam toho veľa nie je :-)
Anonymní
Profil *
V jednoduchosti je sila, je to NO
miroslav-vano
Profil *
a nejake ine nazory na blog a tom co je na nom?
Romanticka
Profil
no pripada mi to jako sablona z dreamweavera co ma macromedia
miroslav-vano
Profil *
to je sablona macromedia je to ako macromedia.com
to je wordpresova sablona...
miroslav-vano
Profil *
planujem napisat aj niekolko clankov o produktoch google kde bude popis vsetkych sluszieb produktov a programov aby ludia videli ze google eni len vyhladavac...
thingwath
Profil
K tomu obsahu... chybí mi tam nějaká přidaná hodnota, vlastní názory. Ne jenom vybrané zprávy a papouškované PR, od toho jsou myslím zprávy na běžných zpravodajských portálech, nebo má být tento blog snaha jim konkurovat?
miroslav-vano
Profil *
no mas pravdu musim sa polepsit z blogovanim som len zacal ale chcelo by to vlastne nazory... ;-)
len tam ide aj o tie novinky ale k tym novinkam by som mal davat vlastne nazory...

dik za pripomienku polepsim sa... ;-)
jozob
Profil
miroslav-vano
Súhlasím s thingwathom. Tie články sa skôr hodia na spravodajský portál, ale nie na blog. Články na blogu by mali mať názorové zafarbenie autora. Viac subjektivity. O tom je blog.
miroslav-vano
Profil *
len ide aj o to poskytnúť užívateľovi aj nejaké informácie. ize tu spravodajskú správu by som mal asi napísať... Ve ale ja si rád dám poradiť ako taký blog písať. Tak mi môžet poradiť. Ja by som teda mohol za správou napísať svoj komentár, alebo svoje názory písal o informácie ale ja chcem abc užvateľ mal čo najiac informácii.
jozob
Profil
miroslav-vano
Uživateľ takéto informácie hľadá na spravodajských serveroch. A v Tvojom prípade by som to riešil asi tak, že by som "rozkúskoval" správu a dával ju po jednotlivých kúskoch do citátov. Pod každý citát by som uviedol niekoľko slov so subjektívnym zafarbením.
miroslav-vano
Profil *
dik to je dobra rada skusim to...

len tie spravodajske servre maju pomale novinky najlepsie novninky su na google.com ale tam je to po anglicky a ja po angicky moc dobre neviem tak musim cakat pokedy sa to objavi na spravodajskych servroch... ale dobre je na bligu o IT to, ze vzudy na interntete najdes nejaku novinku alebo nieco co ta zaujme amozes to napisat...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0