Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu
Jedná se o pružný layout.

Předem díky
Mistr
Profil
Je to velmi široké, že se mi to ani nevjde na monitor a nezobrazí se mi vodorovný posuvník. Předpokládám ale, že toto bude vyřešeno vlastním HTML kódem.

Pod patičkou máš ještě výrazný žlutý pruh. K čemu to? Já bych ho vyrazil a stránku zakončil na patičce.

Obsahově ta stránka vypadá docela zajímavě, takže se těším, až bude zprovozněna.
b.are
Profil *
neblazni je to fakt siroke, ne kazdy ma 21" monitor jako ty :DD, i kdyz bych opravdu chtel takovy monitor mlask :D, jinak to na me pusobilo dobre :)
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

Fakt neblázním :)
Je to zatím pouze návrh ve formě obrázku. Zadán je pružný layout na celou šíři monitoru, proto tak široký obrázek - udělat jej na šířku 770-800px by bylo zavádějící, i co se týče vzhledu.

Mistr:
Budou tam předlouhé texty, patička "poputuje dolů", jen nechápu Pod patičkou máš ještě výrazný žlutý pruh - žlutá nikde použitá není, pouze béžový podklad.
Co se týče obsahu, ten jsem si total vymyslela, klientovo zadání znělo pouze Testy a rady pro spotřebitele, pružný layout, podklady žádné nedodal.
jozob
Profil
Vyzerá to celkom dobre. Ale ako tu už padlo, nie každý má tak veľké rozlíšenie...

Stačílo dať odkaz na tento obrázok :-) Po zobrazení CSS štýlopisu som sa k tomu obrázku dopátral. Ako celok je to vydarené, celkom sa mi to páči.

Ale viac sa mi páčia tie ostatné designy, na ktoré som v tom štýlopise narazil. :-)
Mistr
Profil
Ivet
Budou tam předlouhé texty, patička "poputuje dolů", jen nechápu Pod patičkou máš ještě výrazný žlutý pruh - žlutá nikde použitá není, pouze béžový podklad.
Dobře, tak tam tedy máš výrazný béžový pruh. Spokojena? :-))

Co se týče obsahu, ten jsem si total vymyslela, klientovo zadání znělo pouze Testy a rady pro spotřebitele, pružný layout, podklady žádné nedodal.
Tím obsahem jsem myslel celkové zaměření webu po jeho zprovoznění. Současné hodnocení vysavače jsem si opravdu nečetl, bylo mi jasné, že sis to nejspíš vycucala z prstu.
Mistr
Profil
Jo, a ještě jeden dotaz: co mají znamenat ty barevné pruhy v pravém horním rohu?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0