Autor Zpráva
Lukk
Profil *
Co si o é mojí myslíte? http://lukk.wz.cz
Tomik
Profil
Zajímavý, grafika nic, moc a docela ti blbne čeština.
none
Profil
Stránka docela v pohodě,ale ten vstup je divnej.
Anonymní
Profil *
co chces hodnotit kdyz ti to dela bloguje.cz? tady se nehodnoti obsah ale tecnicka stranka veci, nicmene souhlasim ze ten vstup je hrozny
llook
Profil
Na tý vstupní stránce bych čekal od těch vysvětlivek, že budou zároveň fungovat jako odkazy. Zvlášť, když popisují obrázky které nemají nastavený alternativní text, takže dokud se to celé nenačetlo, tak jsem to moc nechápal.
Kód radši hodnotit nebudu. Front Page je sice dobrý sluha, ale zlý pán.
Chtělo by to nezapomínat nastavovat kódování znaků.
Na stránce s fotkama se ten popisek po najetí myši zobrazuje jenom v Internet Exploreru, protože je v atributu ALT. To je alternativní text, tedy text který se zobrazí v případě nemožnosti načíst obrázek, že to MSIE bere jako popisek je z jeho strany špatně. Na popisek je atribut TITLE, který funguje v ostatních prohlížečích.
Cody
Profil
Ty obrázky jsou zbytečně velké a dlouho se načítají ...
Lukk
Profil *
Anonyme ten vzhled nedělal bloguje.cz ale ja a jelikož mi na bloguje.cz nepřipadal žádný vzhled moc osobní tak jsem si to předělal podle svého.

Vstup předělám.

Nevím Cody jaké obrázky myslíš-jestli ty na vstupu (v tom případě souhlasím) anebo ty ve fotogalerce.
kdosi
Profil *
"předělal" ??? to mi zní jako porušování autorských práv, co jsi předělal???
Cody
Profil
Lukk Nevím Cody jaké obrázky myslíš-jestli ty na vstupu (v tom případě souhlasím) anebo ty ve fotogalerce. ty na vstupu .... max. dat objem by měl být tak do 50 kB a tohle může být klidně 16 barev pouze ...
Lukk
Profil *
Jo Cody máš pravdu a až teď jsem si uvědomil že jsem to vlastně nechal v plných barvách.
Lukk
Profil *
kdosi
Já myslím že jsem to napsal docela srozumitelně ale zkusím to jinak. Prostě jsem si na bloguje.cz udělal vzhled podle svého. Což není žádné porušováný aut.práv. Celé je to můj nápad!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0