Autor Zpráva
248
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

...aneb web z malého města:...písecká kapela,...písecký umělec,......písecká akce
Filips
Profil
mě se líbí vše... písecká akce: ty srdíčka u ukazovatele jsou fakt dost dobré. Jinak je to hezké všecno.

Filips
monarcha
Profil
písecká kapela: podle mě jsou přechody mezi stránkama moc pomalý_než ti naběhne text, tak u toho počítače zestárneš. Možná bych to udělal tak, že by se nejdřív objevil text a pak se tam už může animovat co chceš. A taky bych trošku zvýšil framerate. Ale jinak docela pěkný.
písecký umělec: to se mi líbí. Bohužel, kdo neví, kam kliknout, má docela problém v menu najít odkazy, takže bych tam třeba přidělal, že po najetí myší do menu se místa, na které lze kliknout, nějak zvýrazní, třeba žlutej obrys nebo něco takovýho.. Ta úvodní animace by se někomu taky mohla zdát moc dlouhá, takže bych tam dal aspoň čudlik "skip"
písecká akce: barevná kombinace a celej ten vzhled - moc mě to neoslovilo. A ty srdíčka, nezlob se na mě, to je vážně děs.
smajli
Profil *
82% výkonu procesoru, málem mi skolabovalo písíčko.
248
Profil
kapela: jasně, dobrej nápad
umělec: přesně takhle to chce sám mistr...tak a nejinak
akce: vzhled: myslím, že to není nepodobné průměrnému webu...kolik procent stránek jež navštívíš , Tě osloví?
srdíčka:Hybatel akce jich tam chtěl mít co nejvíc a dokonce jako background...na to jsem žaludek neměl, tak jsm chtěl aby se nažral a já zůstal celej...
248
Profil
Ale na rovinu, co se vkusu týče je to na hraně...
enoice
Profil
no zajimalo by me, kdyz nekdo nebude mit flashplayer 8, jak ho upozornis na to ze si ho ma stahnout, kdyz to "get FlashPlayer 8" je taky ve flashi... :) jen takove upozorneni
248
Profil
Hmmm...(drbání ve vousech)...mmm, něco na tom bude, díky...
Mistr
Profil
248
umělec: přesně takhle to chce sám mistr...tak a nejinak
Co že chci? :o))
YoSarin
Profil
Já nevim... asi mám nějaký problém s FF, ale když jsem otevřel stránky umělec a akce, tak mi to přišlo silně nečitelné. Pravda je, že jsem také měl zatrhnuto u flashe "Show all". Jak se však mám dostat na správný "zobrazovací režim" když "odzaškrtnout" "Show all" nejde a při "Zoom in" zase nemůžu scrollovat. Chyba asi nebude u prezentace ale v mém nastavení Flashe... nevíte někdo co s tím...?
S pozdravem YoSarin

update:
Pozor - screenshoty jsou .png a mají 120 a 240 kilo...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0