Autor Zpráva
PA
Profil *
Prosím o ohodnotenie tohto webu http://www.taxisluzba.com
Prosím o rady aj kritiku ,čo treba zmeniť či vylepšiť ,či je obsah OK atď.
Zaujíma ma aj rýchlosť načítania stránky .
smajli
Profil *
Tak nějak to na mě nepůsobí jako stránka taxislužby, i když je to tam napsané, ale normálně mě okamžitě padl zrak na obrázek auta, kerý o tom, že stránka je o taxislužbě nevypovídá. Lidi prostě čučej na obrázky a pak čtou. Takže by chtělo aspoň to auto počmárat nápisem. :)
Mistr
Profil
(1) Jak již psal kolega (kolegyně?) výše - auto vůbec nevypadá jako auto taxislužby. Spíš jako snímek z nějakého katalogu, že?



(2) Ukáži-li na obrázek automobilu, v levém horním rohu se (v Internet Exploreru 6) objeví panýlek s nabídkou pro uložení obrázku, jeho vytištění apod. Vyhodil bych ho (rozuměj ten panýlek).
(3) Doporučoval bych Ti na Jak psát web přečíst článek Interpunkce na webu a dle jeho řad se řídit. Mám teď především na mysli mezery za čárkou, mezery za tečkou apod.
(4) Všiml jsem si jedné nesrovnalosti. Na stránce Cenník (abych zůstal pravopisně věren slovenskému originálu) uvádíš cenu za cestu z Bratislavy du Curychu. Proč ale máš na stránce Služby uveřejněnou mapičku, z níž evidentně vyplývá, že do Švýcarska nejezdíš?


(5) Jako velmi výrazný nedostatek a chybu vnímám zařazení stránky Stiahni (opět zůstávám věren slovenskému originálu). Tato stránka totiž nabízí ke stažení jakýsi program, který umožňuje *********. Tak tohle by si nikdy žádná solidní firma na web nedala, protože ********** není legální.

Oceňuji jednoduchost a přehlednost webu.
Mistr
Profil
Vidíš, ani tady na diskuzi není možné slovíčko c r a c k zobrazit a místo něj se ukáží ty hvězdičky, protože se jedná o solidní diskuzní fórum.

Že se c r a c k mezi lidmi používá, je věcí jinou. Ovšem to nic nemění na mé poznámce uvedené jako bod (5) v předchozím hodnocení.
PA
Profil *
Som rád že ste mi dali rady aby som mohol všetko poopravovať .Obrázok auta je naozaj z katalógu ,ale len preto lebo stránku som robil v decembri a zatiaľ mi nevyhovuje počasie pre vytvorenie dobrej a kvalitnej fotky (u nás je stále sychravo a nie je jasno),musel som si pomôcť s obrazku stiahnutého z netu .Ten c - r - a - c - k odtiaľ samozrejme vyhodím .A čo sa týka bodu 4 tak máš absolútnu pravdu a opravím to .Práve na toto je diskuse na jakpsatweb absolútne super . Smajli a Mistr som rád že ste venovali čas môjmu webu a musím Vám za to poďakovať .
PA
Profil *
Vidíte aký som nepozorný?
Toto už píšem po prečítaní "Interpunkce na webu". Opravil som to už aj na stránke.
Petr
Profil
Když jsem si tyto stránky prohlížel tak mi též nepřipadají jako o taxi službě. Takže souhlasím s kolegama. Grafika docela ujde. Hlavně se mi nelíbí pod odkaz ke stažení, vůbec se to netýká taxi službě. Doufám že, se to zlepší.
PA
Profil *
Prečo som dal na stránku časť na stiahnutie?

Pokúsim sa vysvetliť.

Keďže nie som veľká taxislužba, ale tá najmenšia (1 auto) je pre mňa dôležitá návštevnosť webu.

Ako docieliť návštevnosť?

Sú rôzne spôsoby (platená reklama, rôzne banery, vyhľadávače atď.). A jeden spôsob je aj dať na web niečo za čím idú ľudia. Je jasné že to s taxi nemá žiadnu spijitosť, ale stačí ak iba jeden s tých ĺudí ktorý hľadali niaky softík si spomenie, keď napr. o 3 týždne bude potrebovať taxi že taká stránka vôbec existuje.

A prečo si to bude možno pamätať?

Možno preto že to stiahni nemá nič s taxi spoločné.
Mistr
Profil
PA
Tvé zdůvodnění zařazení stránky Stáhni je sice zajímavé, ale to už bys tam mohl dát stránku s nějakými erotickými fotkami apod. Ty by Ti také jistě přilákaly návštěvníky.

Upřímně řečeno, přesto, že rozumím Tvým úvahám pro zařazení stránky Stáhni, nezdá se mi pravděpodobné, že by někdo volal Tvoji taxislužbu jen pro to, že před několika týdny si stahoval z jejích stránek jakýsi program pro c-r-a-c-k-y. Může to mít význam pro zvýšení návštěvnosti stránek, ale o pochybuji o zvýšení počtu zákazníků.

Vše je ovšem jen můj soukromý dojem a názor nepotvrzený žádným výzkumem.
PA
Profil *
(2) Ukáži-li na obrázek automobilu, v levém horním rohu se (v Internet Exploreru 6) objeví panýlek s nabídkou pro uložení obrázku, jeho vytištění apod. Vyhodil bych ho (rozuměj ten panýlek).


Mistr môžeš poradiť ako to mám spraviť? Poprosím niaky stručný návod. Ď.
paja a jaja
Profil *
vypnutí panýlku pro uložení obrázku
<meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />
Mistr
Profil
PA
Kolega či kolegové paja a jaja Ti to vysvětlili přesně. Uvedený řádek zkopíruješ do hlavičky (tedy mezi <head> a </head>).
Anonymní
Profil *
Je to pěknýýýýýý!!!:-)
Anonymní
Profil *
Není, někdo skrývá svou neschopnost za jednoduchost :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0