Autor Zpráva
Pepa
Profil *
Caute vsichni, zkousim web v PHP a chtel bych se zeptat, jaký na neho mate nazor, jestli, hlavne graficky je to aspon na nejake dobre urovni nebo co tam popripadne zmenit. Dekuji za vsechny odpovedi.


http://www.phoenixman.wz.cz
Kráťa
Profil
Mě se líbí, že tam není "vstuptestránka", jen bych zúžil tu anketu vpravo, aby si nezabírala tolik místa a rozšířil ten střed (viděl jsem to v Opeře na 1024x768) pak bych ještě udělal takový detailíček, že bych před tu reklamu Webuzdarma daldva tři prázdné odstavce, aby nebyla tak nalepená k tomu obsahu.
Pepa
Profil *
Mě se líbí, že tam není "vstuptestránka", jen bych zúžil tu anketu vpravo, aby si nezabírala tolik místa a rozšířil ten střed (viděl jsem to v Opeře na 1024x768) pak bych ještě udělal takový detailíček, že bych před tu reklamu Webuzdarma daldva tři prázdné odstavce, aby nebyla tak nalepená k tomu obsahu.

Ok, díky za tipy a rady. ;-o)
Marty
Profil
No stránka je fajn, ale co ta anketa od BlueBordu? Vzhledem k tomu co na svejch stránkách děláš přes PHP by ti vytvoření vlastní ankety zabralo asi tak 2-3hodiny. Jo a ještě jedna drobnost. Je to fakt prkotina, ale v sekci download ti chybí popisek odkazu na stáhnutí. Je to fakt maličkost, ale taky jedinná chyba co jsem našel. :-)
Nontrax
Profil
mno moje pripominky:

1. spatne vyresene zahlavi ... chtelo by to bud nejakej obrazek, nebo proste nejak vylepsit ten horejsek ...
2. to vyhledavani bych z toho zahlavi smazal - mas ho tam jeste jednou vlevo
3. pismo v clanku bych zmenil tak na dvanactku nebo desitku arialem a zarovnal do bloku :-) nevim mozna to bude vypadat "hnusne" ale za pokus to stoji :-)
4. proc je pozadi bloku, kde je pocitadlo tak svetly?


nakonec bych dodal, ze otazka grafiky a toho co se komu libi je subjektivni nazor :-)
Cody
Profil
Taky bych se přimluvil o zmenšení šířky pravého sloupce, viděl jsi to v rozlišení 800x600? Nic moc ....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0