Autor Zpráva
Trix
Profil
Cafte, prekopal som svoju stránku.
Skúste mi ju ohodnotiť. Moc ju už prerábať nebudem, takže skôr sa zamerajte na jej funkčnosť, kód atp. P.S. Inšpirácia bola jedna flash stranka :-P

Ďalej, strašne ma zaujíma váš názor na zmenu dizajnu webu. Konkrétne čo si myslíte o oddelenej forme weblogu.
Mal by byť dizajn weblogu oddelený od stránky?! Už na viacerých weboch som si všimol, že weblog má zmenu dizajnu. Tak som to aplikoval aj na svoj web, ale nejako mi to nesedí.

Tak rozmýšľam či prerobiť alebo neprerobiť, to je otázka :-).
Railbot
Profil
Weblog se mi nelibi. Detailne jsem to nezkoumal, ale pri prejeti menu se ve FF celej design "trese" nebo spis "skace", je to nejaky rozhozeny malicko. Jinak ta normal osobni stranka se mi hodne libi, je to originalni a pekny. Moc dobra prace.
los_adios
Profil
Zkontroluj si validitu na weblogu...
miroslav-vano
Profil *
no hlavna stranka sa mi paci do flashu to neprerabaj. Paci sa mi ta struktura taka mala straka a pekne graficky spracovana. mne sa to paci
Trix
Profil
los_adios: Skontrolované opravené--- akonáhle som dal úvodzovky do napdisu tak to CMS systém rozhodilo (konkrétne atribut title - hmmm kto by to bol povedal:)


Railbot: absolutne neviem čo to trasenie spôsobuje, už sa tu s tým trápim 4h a nič.
Akonáhle dôjde na hover tak sa to nejako zväčší o 1 px, neviem či nejakým podčiarknutím alebo nejakou záhadou. Skúsim to ešte "vykoumať" ale nedávam tomu velké šance.
Asi ho celý prerobím inak to nevidím.


EDIT: HUraaaaa trasenie vyriešené!!! Neviem prečo ale každému prvku som musel nastaviť position:relative; ?!? ešte tam mám naspodku malinku medzierku ale to je už minimálna chyba.
A aj tak sa chystám zemniť ten dizajn :-P
Anonymní
Profil *
No, musim rict, ze cela stranka je az "profesionalne" zpracovana, co se tyce vzhledu. Je prehledna a vystizna. Orientuje se v ni velice dobre. Jedine, co tomu kazi vzhled je ta reklama od WZ (samozrejme neni tvoje chyba, ale da se odstranit ;) )

Jinak co se tyka kodu, tak bez komentare. Je prehledny.
No, co dodat, jen tak dal.

s pozdravem
Pavel P.
Trix
Profil
Diky Pavel, ta reklama tam bude asi ešte hodnú chvíľu, keďže iný ako free hosting si nemôžem dovoliť.

Prerobil som šablóny weblogu do dizajnu stránky. Ešte doplním pár obrázkov (keď ma kopne múza bo som nejaký vymetený) a bude "hotofka" :o)
Niektoré linky v blogu nefungujú z dôvodu absencie článkov, ale to sa vyrieši behom mesiaca :-)
Ešte chvílu sa s tým budem hrať a testovať, takže privítam akékoľvek návrhy na blog, bo ja som nejký bez nápadu. (Asi že v kuse riešim nejaký detail.)

S pozdravom
TRIX :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0