Autor Zpráva
gizmo
Profil *
Ahoj, prosil bych o zhodnocení čerstvě dokončeného webu http://gizmic.info/lotr/dve-veze/. Případnou kritiku, prosím, konstruktivní.
Děkuju.
Spikee
Profil
- v menu chýba nejaký prvok z LOTRa
- podľa čísel vo "Výbere dielov" sa dosť zle orientuje
gizmo
Profil *
v menu chýba nejaký prvok z LOTRa
Mohl bys to upřesnit? Kde přesně ti chybí a kde bys ho tam rád viděl, příp. kam by se podle tebe hodil?

podľa čísel vo "Výbere dielov" sa dosť zle orientuje
Jak jinak bys to vyřešil ty? Napadl mne určitý menší box, kde by se dalo vybírat, ale to mi přišlo z hlediska přístupnosti a ovladatelnosti složitější, než prostý číselný seznam dílů.
Spikee
Profil
Mohl bys to upřesnit? Kde přesně ti chybí a kde bys ho tam rád viděl, příp. kam by se podle tebe hodil?
Hore je veľké logo a menu je urobené len tak jednoducho. Hodila by sa tam ešte nejaká ozdoba :-)

Jak jinak bys to vyřešil ty?
Možno by som to dal na osobitnú stránku a každý diel pomenoval.
gizmo
Profil *
Možno by som to dal na osobitnú stránku a každý diel pomenoval.
To je na mě moc práce :) A navíc by se tak menu protáhlo na neúnosnou délku, už takhle je to často delší než hlavní obsah. Ale díky za nápad.
Spikee
Profil
A navíc by se tak menu protáhlo na neúnosnou délku, už takhle je to často delší než hlavní obsah.
Veď by si to nedal do menu ale práve na tú osobitnú stránku a z menu by si na ňu odkazoval. Ale uznávam, že je to fakt veľa práce.
gizmo
Profil *
na tú osobitnú stránku a z menu by si na ňu odkazoval
Aha, to jsem předtím nějak nepochopil :)) Ale i tak to nechám tak, jak to je. Aspoň jsou stránky lépe provázané a tvoří pavučinu, ne strom, který by byl podle mne kontraproduktivní.
Spikee
Profil
gizmo
Ako chceš...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0