Autor Zpráva
ttajpek
Profil *
Zdravim, uddělal sem si svoje první stránky tak bych vás chtěl poprosit jestli byste je nezkoukli a neřekli mi co si o nich myslíte?! díky http://www.sks1892.xf.cz
miroslav_vano
Profil
graficky veľmi slabé. zle kombinované farby.. si estelen zaciatocnik tak verim ze sa to zlepsi kazdy raz zacinal...
habendorf
Profil
miroslav_vano: Už ti tady moderátoři říkali něco o tom podpisu, koleduješ si o bann. Navíc nic nezískáváš, je tu rel="nofollow".
miroslav_vano
Profil
nechápem prečo je podpis zakázaný a somvravel, že ja si z tým page rank nevylepšujem a viem, že roboti cez to sa nedostanú... neviem v čom máte stále problém... nechápem co je zle na podpise plno for to podporuje podpisy... preco ybsom sa nemohol pod svoje prispevky podpisovat...
Martin Kuželka
Profil
OT: miroslav_vano: ano, plno diskuzí podpisové odkazy povoluje, my ne.
Mistr
Profil
miroslav_vano
nechápem prečo je podpis zakázaný a somvravel, že ja si z tým page rank nevylepšujem a viem, že roboti cez to sa nedostanú... neviem v čom máte stále problém... nechápem co je zle na podpise plno for to podporuje podpisy... preco ybsom sa nemohol pod svoje prispevky podpisovat...
Prostě tu jsou zavedená taková pravidla. Není potřeba nad nimi spekulovat, prostě to tak je.

Jako člen této diskuze máš možnost požívat určitých výhod (jako je upozorňování na nové příspěvky mailem či snadnější vyhledání témat, na něž jsi reagoval). Na druhou stranu, prosím, dodržuj místní pravidla a zvyklosti.

Pokud se Ti nelíbí nebo s nimi nesouhlasíš, lze o nich diskutovat s administrátory (pro to si, prosím, založ vlastní téma) nebo přestat tuto diskuzi navštěvovat. Do té doby ovšem dodržuj pravidla zde nastavená.

Díky.

P. S.: Svůj podpis máš koneckonců v levém sloupečku "Autor".
miroslav_vano
Profil
ok
Mistr
Profil
miroslav_vano
Děkuji.
japlavaren
Profil
celkom ok. je to rýchle a prehladné
Mistr
Profil
ttajpek
Trošku jsme Ti to tady zakydaly během diskuze s Miroslavem Vanem. Pojďme se věnovat Tebou představeným stránkám. Jako první pokus nejsou vůbec špatné. To já jsem je měl určitě horší. Přesto, nebo spíš do příště, bych k nim měl několik poznámek:
(1) Nevýrazná barva písma. Použil jsi málo kontrastní barvy.
(2) Měl by sis dávat bacha na překlepy a na češtinu. Hned třeba text na úvodní stránce by se dal přepracovat do této podoby, smím-li:
Chtěl bych vás upozornit na novou možnost hlasovat o kvalitě článků vždy pod každým z nich. Děkuji vám za každý hlas, je to pro mě důležité. Pokud byste měli nějaké zvláštní výhrady, pak je pište na můj e-mail (v rubrice Kontakt) nebo do Návštěvní knihy. Díky.

Opravy:
(a) Nepíšeme "děkuju", nýbrž "děkuji".
(b) Mezi slovy "vám" a "za" nebude čárka.
(c) Za slůvkem "výhrady" má být čárka, navíc je vhodnější nahradit slovíčko "tak" slovem "pak"
(d) Píšeme "můj", nikoliv "muj"
(e) Před počáteční závorkou se dělá mezera, za ní naopak nikoliv.
(f) Kniha je "Návštěvní", ale ne "Náštěvní"
Byť se to totiž možná nezdá, tyhle překlepy a hrubky dělají strašně moc.
(3) I v samotném nadpisu máš chyby - chybí Ti mezery. Mělo by to být takto: SK Slavia Praha - r. z. 1892. Navíc SK je zkratka, proto se píší obě písmena velká.
(4) Rozdílnost fontů. Proč máš na stránce Slavia testuje dánského útočníka použitý jiný font? Navíc odkaz na tuto stránku má text Slavie testuje dánského útočníka, vlastní článek má název Slavie otestuje dánského útočníka. Proč?
(5) Nepoužívej podtrhávání textů, teré nejsou odkazy. Dochází pak k matení čtenářů, zda se jedná o odkaz či nikoliv.
(6) Co to je za stránku Historie? Když ji nemáš, tak ji ani na web neumisťuj.
(7) To samé, co v předchozím bodě, platí i o stránce Fotogalerie.
(8) Nešlo by nějak lépe zakomponovat Návštěvní knihu do stránek, aby se nemusela otevírat v novém okně?
(9) Postrádám klikací logo. Vím, namítneš, že máš odkaz "Home", ovšem návštěvníci jsou zvyklí na kliknutí na logo a dostanou se na hlavní stránku. Hledání odkazů jako "Domů", "Hlavní stránka", "Home", "Úvodní stránka" apod. jen zdržuje.
(10) Z jakého důvodu je stránka analyzující slávistickou obranu vycentrovaná na střed, když ostatní jsou zarovnané k levému okraji?
(11) Ve stránce zmíněné v předchozím bodě se Ti opět vyskytují dva fonty.
(12) Pohrál bych si s grafickým vyzněním jednotlivých článků. Když napříkald vyjmenováváš hráše, kteří posílí Slavii do jarních bojů, proč je nevypsat pod sebe? Co to trošku rozdělit - odstavce (ty ještě tak nějak používáš), menší nadpisy v průběhu textu apod.
(13) K fotkám hráčů napsat o koho se jedná. Třeba pro to lze využít atribut TITLE.
(14) Zkusil bych vhodněji zakomponovat do celkového vzhledu ten reklamní banner.

Snad jsem Ti svým hodnocením nesebral nadšení do tvorby webových stránek, to bych opravdu velmi nerad. Přeji Ti hodně úspěchů v další tvorbě.
Mistr
Profil
Posléze bych zabrousil do kaskádových stylů (CSS) a jejich využívání na webu. Určitě Ti moc pomohou.
ttajpek
Profil *
Mistr: díky moc za názor, určitě na tom zapracuju
Mistr
Profil
ttajpek
Nemáš zač. :-) Jen se bojím, abych neudusil Tvé zapálení pro tvorbu webových stránek. Vím, že všechno se daleko snadněji kritizuje než tvoří.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0