Autor Zpráva
Jiří Císek
Profil
Prosím o vaše názory celkově na http://www.kiwablog.ic.cz/. Díkec ;o)
Filips
Profil
proč je vše na úvodu kurzívou? Možná v menu by to chtělo lepší hover! Jinak to de! (pzn. nevím jestli ovládáš perfekzně css...:-)

Filips
Timy
Profil
Jiří Císek
- ten obrázek přilepený v pravém dolním rohu IMHO brzdí Operu při rolování (aslepoň tu moji :-)).
- podle mě tam ta kurzíva na úvodní stránce kazí dobrý dojem a nebál bych se přidat barvičky
- stránkování by se hodilo i dole (možná spíš hlavně dole) a dal bych větší mezery mezi jednotlivými číslicemi
- nějak na stránce nemůžu najít <h2> (<h3> ano, není to škoda?)
- <p class="ome">(...)</p><p class="ome">(...)</p><p class="ome">(...)</p> nebylo by lepší něco jako #omne p{...}?
*Čvachta*
Profil *
Musím říct, že se mi to líbí, tedy hlavně obsahově :-)
Na to, že je Ti 14, dobrá práce!
ronan
Profil
*Čvachta*
Jako (ne sice tolik;) ) dost mladý tvůrce můžu z vlastní zkušenosti říct, že ač si to většina přispěvatelů myslí, tak takováhle kritika (Na to, že je Ti 14, dobrá práce!) nikoho nepotěší.
Filips
Profil
*Čvachta* - odpovídejte k tématům cituju z pravidel!

Filips
Dero
Profil
*Čvachta* - odpovídejte k tématům cituju z pravidel!

Filips



To jen vtipkuješ, nebo jsi vážně takový suchar? V prvním případě se nezadařilo a v tom druhém tě musím upozornit, že sám ona pravidla porušuješ, protože Tvůj příspěvek nebyl k tématu diskuse. Tvoje logika, ne moje.
Filips
Profil
Dero - no dobře ;-) ale uznej, že se často neodpovídá k dotazu! Někdy se to sveze a diskutuje se o něčem úplně jiném!

Filips
Jiří Císek
Profil
Moc děkuju za nápady jak zlepšit. Takže mám zrušit kurzívu? Jdu na to. Jinak, design by asi šel lépe no... ale já jsem to tak nějak uplácal, a teď se opravdu snažím s nějakýma dobrýma článkama. Samozřejmě příjmám kritiku dál, a kdyžtak, tak prosím pište názory typu co je špatné a zlepšit a co je dobré, než ty typu "to je fakt hnus...". ;o)

Fillips -> o CSS se snažím, ale je fakt že se spíš o hodně více snažím pracovat v PHP a vyvíjet různé webové PHP/MySQL aplikace... Třeba redakční systém kiwablogu, systém internetového obchodu www.avon-eshop.cz , ve třinácti takový pokus o onlineovku www.yerdale.ic.cz ... :o) Ta grafika, uznávám, je to fakt bída ;o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0