Autor Zpráva
ronan
Profil
Co říkáte na design? Web stále ve vývoji a textpattern ve stádiu testování a neustálého zkoušení;).

BTW, nechci žádný soucit, tvrdě do toho, ale naplno se věnuji webdesignu přibližně tři měsíce (kdyby to někoho zajímalo).

link: http://ronan.ic.cz
Filips
Profil
No protože tě znám tak sem nemylosrdný! Ten copyright není dobře vidět! Jinak pěkné u toho komentáře by se hodil taky hover. A jinak něco podobného už jsem někde viděl....

Filips
ronan
Profil
Copyright je u nás stejně k ničemu, nejspíš tam bude jiný text, něco jako že web běží na textpatternu a autorem je ronan..

Je možné, že jsi viděl mé stránky, které vypadaly podobně - toto je jejich redesign, předtím to bylo mnohem horší. Pokud ale ne, uvítal bych odkaz - tohle je kompletně moje práce a dá se říct, že jsem se nikde ani nijak zvlášť neinspiroval.

Ten komentář nastyluju, vkládá to textpattern a proto se to z nějakého důvodu nezobrazí se správným stylem, ale to časem nějak změním.


OT: doporučuji ti být příště nemilosrdný:)
Railbot
Profil
Spatny to uplne neni :p To pismo je na muj vkus moc velky. Ale tak aspon je na to dobre videt :D
Meldo
Profil
1. Vobec mi nesedi kombinacia farieb. Ale to je len moj subjektyvny nazor. Niekomu sa to pacit moze.
2. Menu nieje vertikalne centrovane.
3. Copyright nieje vidiet.
4. trochu ine zobrazenie menu v Opere a FF. hlavne hover.
Meldo
Profil
Ale na to, ze sa tomu venujes tri mesiace, je to myslim super. (kiez by aj moja praca po troch mesiacoch vyzerala takto :-( )
Filips
Profil
ronan - no já nevím ono je to dost podobné ty blogy. Tečhto 14 dnů jsem viděl asi 3 blogy které byli oranžové a zelené..... Je toho moc a pak se to plete! No já k tomu copyrightu: když tam bude text tak nebude vidět víš. to je jedno co tam bude! NEMILOSRDNÝ tak je to správně!

Filips
ronan
Profil
OK, barvu v patičce změním.

A co celkový dojem?
RPG
Profil
ronan
Celkový dojem? Takový, že už jsem to někde viděl. :-)
Ještě bych menu (úvod, o mně) odsadil více od loga.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0