Autor Zpráva
izsak
Profil
http://mstudio-at.izsak.net/

Nezlaknite sa tej nemčiny ;-)

Je to veeeľmi ohackované pre IE, a potrebujem vedieť, či to niekde robí problémy.
Thx.
none
Profil
žadné problémy sem nenašel.
juneau
Profil *
vypada to dobre, validni kod, hezky vzhled...
Fred
Profil
V pohodě FF0.7 (100%), K-meleon 0.7 taky ok(99%=kromě hoveru dole) . Je to pěkný, jenom mám možná subjektivní pocit, neorientuji se tam příliš dobře. Když kliknu na odkazy ve středu obrazovky, jako polstrovaný nábytek atd. tápám jak zpátky na tu stránku odkud jsem vyšel, protože tam se mi pěkně orientovalo. Chvilka váhání a pak teprve použiji zpět v prohlížeči. Nevím jestli je to jenom u mně, ale přidal bych tam alespoň odkaz zpět do té bílé středové části, žádný z těch odkazů dole mě totiž nevratí na ten úvod, kde jsem se pěkně orientoval.
habendorf
Profil
Zajímavé a pěkné, hezký kód.
Na maipage je ten velký nápis "M Studio" nějak ujetý doleva, takže tam písmeno M ani není celé. Ale možná je to záměr, nevím.
izsak
Profil
Mozilla 1.0 s kódom nemá absolútne problémy. Viac sa mi jedná o rôzne verzie IE.

Fred
Práve polstrovaný nábytok sa bude prerábať... na návrat na homepage slúži logo vľavo hore (viem, že to nie je dostatočné - kompromis so zákazníkom)

habendorf
Ten nadpis má byť tak trochu mimo obraz.
Adelka
Profil *
skus si zmensit okno...... cely layout je potom mimo.... horiz. lista je predlzena ale uz sa zobrazuje len biela plocha, posledne polozky menu nie je celkom vidno..... zmyzne logo... hore ako je text je podla mna velmi natlaceny text - pismenka - na seba.....
izsak
Profil
Adelka
Pri akom rozlíšení (cca aké veľké je to okno) a v akom prehliadači?

Logo mi nezmizlo (aspoň to vľavo hore; text v pozadí dole nie je dôležitý).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0