Autor Zpráva
cwoq.
Profil *
Web herního klanu s novým designem, budu rád za jakoukoliv kritiku.

www.outsiders.ic.cz
Pelikán_1
Profil
No, nevím jak ostatním, ale u mě strašně dlouho trvá, když najedu na položky menu (novinky, team,...), než se objeví jinak zbarvený obrázek...
...mezitím tam není nic...


...je možnost, že je to rychlostí mého netu... :-(
...poslední dobou to nějak vázne... :-(
...v tom případě se omlouvám...
Mistr
Profil
(1) Adresy stránek je vhodnější psát malými písmeny a kratce. Stránka http://www.outsiders.ic.cz/Polovnik.php (odkazovaná ze vstupní stránky) neexistuje, ovšem stránka http://www.outsiders.ic.cz/polovnik.php (odkazovaná ze soupisu členů týmu) již ano.
(2) Horní logo se strašně dlouho načítá. Ten flash je prevít, co? Já bych je vyházel.
(3) Postrádám klikací logo.
(4) Ukážu-li na položku z menu, zmízí a po chvilce, až se načte ta s hnědě vybarvenými písmenky, se opět načte. Zkus na tom ještě zapracovat.

Oceňuji dodržování českého pravopisu. Snad jen jediná chybička, alespoň co jsem si všiml, se našla v článku Přechod na DoD, a sice slovo "skusit" změň na "zkusit".
pokec
Profil *
nevypadá to špatně a kromě toho co už tu bylo řečeno bych snad jen dodal, že by to chtělo úplně dole udělat prázdný řádek, nebo mezeru, protože když sjedu úplně dolů, tak ten spodní bílí rámeček je úplně nalepený dole na okně, takže to vypadá divně :)
RPG
Profil
Pěkné. Ale podtrhl bych odkazy, klikací logo by taky nebylo k zahození.
cwoq
Profil
2 Mistr:
...(1) To bude nejspíš chyba vzniklá nepozorností, děkuji za připomínku.
...(2) Flash neni prevít:], za to můžou ty obrázky v něm obsažený. Jinak flash má asi 80kB, což mi nepříde tak markantní. Kdybych místo toho dal nějaký jpg obrázek s přijatelnou komprimací, docílil bych zmenšení okolo 20kB, takže myslím, že oživení stránek animací ozubených kol za to stojí.
...(3) Klikací logo jsem měl v ůmyslu, ale kvůli nějakým problémům sem ho nakonec neudělal. Teď už jsem problém vyřešil, takže upravím..:)
...(4)Tento problém nastává jenv IE, trochu jsem ho opomenul, ale už vím jak na to... upravím.

...skusit - opraveno, děkuji za upozornění.

2 pokec
Máš pravdu, pokusím se.
2 RPG
Podtrhlé je nemám, protože si myslím, že je jasně viditelné co je odkaz, ale ještě to zvážím;]
pokec
Profil *
lepší :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0