Autor Zpráva
Marty
Profil
Zdravím diskuzi,

bych byl rád kdybyste se podívali na http://martysblog.wz.cz/redpoint/login.php a sdělili mi veškeré připomínky.

Grafiku jsem dostal už hotovou (bohužel ve formátu JPG), takže použitelnost, rozmístění prvků, atd. nechte spíše stranou a kritizujte vše ostatní.

Také bych ocenil, kdyby měl někdo konstruktivní nápad pro barvu odkazů a volbu písem.

P.S. V modrém sloupci napravo bude sekce novinky, která se textem zaplní později.
Filips
Profil
Takové suché něco tomu chybí... dole u toho copyrightu bych dal hover. Do menu taky hover.
P. S. zdravím diskusi

Filips
Marty
Profil
Děkuji za názor, o patičce a hoveru popřemýšlím.

P.S. Podle pravopisných pravidel může být oboje, tak to necháme takto, jsem na tento tvar již zvyklý.
littlemaple
Profil
- přijde mi, že v kódu je hodně zbytečných mezer (pevných)
- podle DOCTYPE používáš HTML 4.01, ale potom nechápu xhtmlovsky uzavírané tagy ( <cosik /> )
- některé obrázky s texty bych radši převedl na obyčejný text; kdybych neřešil vyhledávače apod., přijde mi, že smíchání kostrbatého písma browseru (ve Windows) a zaoblených znaků v obrázcích mi trošku trhá okem
- hover bych dal všem odkazům a ty bych navíc odlišil od ostatního textu (když už ne podrtžením, tak alespoň barvou)

Jinak mi to zatím přijde jako nedodělaný koncept, takže zůstanu u výše zmíněných připomínek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0