Autor Zpráva
cuketka
Profil *
Co říkáte na nový foodblog www.cuketka.cz ?

Běží na enginu Wordpress 2.0 s využitím theme Blix.
Prosím o podněty, co vás nejvíc irituje a případně jakou navrhujete optimalizaci.

Díky
pan Cuketka ;)
Anonymní
Profil *
hezky, mne se to teda libi, sice mam ten strasnej hlad, ale pekny ;)
cuketka
Profil *
;) diky

jj, má to být hladotvorný sajt ;p
Filips
Profil
U hledání jsem nevěděl na co kliknout. Jinak dobrý, ale hnědá mi tam moc nesedne (zesvětlit). Jinak není klikací logo (odkaz na hlavní stránku)!

Filips
cuketka
Profil *
filips: dík, barevný schéma asi hodím do zelený, bude to víc korespondovat s cuketkou ;) a chci víc takovej ten "fresh look", klikací logo napravím, na to sem fakt zapomněl, search butonek asi nechám, připadá mi to prostě cuketkoidní :)))
Ivet
Profil
K použitému enginu se vyjádřit nemůžu, pouze ke vzhledu a obsahu.

Vzhled je pěkný, podtrhuje ukázky pochutin (1 výtku bych měla, opravdu tím neúměrně zvedáte počet olizujících se hladových nad Vašimi stránkami :).
Obsah je skvělý, vtipně a s recesí, přesto s patřičnými znalostmi v oboru psaný. Kéž by bylo více takových stránek, bylo by více zábavy na netu.
cuketka
Profil *
Díky Ivet! :)
littlemaple
Profil
Když už si nelze odpustit cuketkoidní tlačítko vyhledávání, dej mu alespoň "cursor: hand" :)
Logo se mi líbí, je vtipné a i ten (pod)titulek je skvělý, ale asi bych to upravil:
0) zklikatelnit (bylo řečeno)
1) zvětšit
2) více zčitelnit
3) jako hlavní nápis bych dal Cuketka.cz, abych věděl, kam jsem přišel
4) jako podtitulek bych nechal to, co je tam teď
5) graficky bych to nějak smotal dohromady ;-)

Ta hnědá je opravdu tmavá, ale to už se tu řešilo.
Jinak ty obrázky jsou k nevydržení :) Toto bych nejradši zakázal, kdo se má potom odsliňovat... ;-)
cuketka
Profil *
littlemaple: dik za konstruktivni rady, vsecko zvazim, zejmena arevne schema stranky a stim uprednostnenim mas pravdu je treba to zviditelnit i kdyz si stale zaklada na pouziti nepraktickeho a zbytecke dlouheho nazvu ve stylu slowfood hnuti :)
mr. Slowfood
Profil *
Ahojte vsichni,
prvne musim pochvalit web pana Cuketky, ktery je skutecne velmi vydareny. To je bez diskuse.
Dale se musim zeptat, co rikate na design stranek onoho zmineneho Slowfoodu ( www.slowfood.cz ) Co je na nem spatneho, popr, co byste zmenili nebo prizpusobili.
Dik za vase nazory ;)
rybicta
Profil
Cau Kucetko, pěkně ti to tu fici. Jak si na tom dneska večer, mohli bychom zajít na představení. včera se nám to povedlo. Kuba
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0