« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Autor Zpráva
Mistr
Profil
Čím jdou ještě dělat loga?
Třeba i ve Widowsovském malování, když na to příjde.
Mila
Profil *
ronan
Mistr
A teď?Logo je klikací. http://mudrakov.borec.cz/5.htm
Patička je asi nutná.Stačí to levé menu(nemusí být k ještě tomu horní?
Mistr
Profil
Mila
Pěkné. Přesto:
(1) Patičku bych udělal vizuálně podobně jako je to celé, takže asi nějaký rámeček, v němž může být © Mila a třeba i e-mail. Musel bych to ale ještě vidět. Třeba by se pak ukázalo, že navrhuji něco, co není tak pěkné, jak jsem si prve myslel.
(2) Celou stránku bych horizontálně vycentroval.

Stačí to levé menu(nemusí být k ještě tomu horní?
Nemusí. Uzpůsobení menu je čistě věcí autorovou, tedy Tvojí.
Mistr
Profil
Mila
Logo je klikací
To je naprosto v pořádku.
Mila
Profil *
Mistr
A teď to vidíš jak, myslím jako celek?
A co zdrojový kód, ten asi nic moc.
Mistr
Profil
Mila
Jako celek je to zajímavé. Pěkné. Určitě už to není takové začátečnické jako to první. :-) Je znát, že jsi ušel kus cesty.

Upravil bych ten horní rámeček s nápisem "Náš rodinný webík". Příjde mi, že je příliš široký na ten nápis, co je v jeho spodní části; horní část je nevyužitá. Ovšem je to jen můj názor. Ty to třeba cítíš jinak a to je hlavní - tím se řiď.

S tou patičkou jsme si asi úplně nerozuměli, pokud ses ji tedy snažil dělat dle mých poznámek. Já si to představoval, že to bude něco takového:
Copyright and design by (c) Mila 2006, e-mail: miloslav.mudrak@tiscali.cz
Pokud jsi to nedělal podle mě, pak text napsaný v posledním odstavci neber na vědomí.
Mistr
Profil
Náš rodinný webík". Příjde mi, že je příliš široký
Chybka. Ne široký, ale vysoký.
Mila
Profil *
Mistr
Pár změn, tak nějak bych pokračoval, co ty nato?
ronan
Profil
Mistr
Značka (c) je naprosto zbytečná; nemá žádné opodstatnění ani význam v českém právním řádu. Ale já to na pár webů taky dal, když člověk neví, co kloudného do té patičky napsat;).

Mila
No, pěkné, ale ta barevná kombinace se mi zdá dost přeplácaná. Font, který používáš, by se nemusel každému zobrazit správně (i když si tím nejsem moc jistý:) ).

Ta hlavička není nic moc - je taková podivně roztažená a ne moc kvalitní, kromě toho, co má ta kočka společného s vaší rodinou? Ten nadpis v hlavičce se mi celkem líbí.
Mila
Profil *
ronan
Dík
Kočka patří k rodině. Ta hlavička není dobrá musím to domyslet,ty barvy doladím, tady spíše trénuji vkládání odkazů a foto do textu.Však poraď nějaké finty se stránkou
Mila
Profil *
ronan
Mistr
Teď to musí být skoro ono
Mistr
Profil
Mila
Jo, vypadá to hezky. Jen poznámka k velikosti loga - 153 kB je, podle mě, opravdu hodně. Velmi dlouho se to pak načítá.

Jen tak dál!
ronan
Profil
Lepší, ale nezdá se mi mít v hlavičce dvě stejné fotky. Vím, že ta fotka + text na úvodní stránce se asi bude měnit, ale přesto to je dost nešťastně řešené. Ta fotka je děsně malá a ten text ji obtéká (vlastně neobtéká) divným způsobem. Buď dej nahoru text a pod to větší fotku, nebo naopak. Proč není nadpis Úvodem na středu? On asi je, ale je ve středu stránky, nikoliv ve středu buňky s obsahem. S tím bych něco udělal.
Mistr
Profil
Mila
Nic proti, ale dříve (s jedním velkým logem) to, myslím, bylo daleko lepší. Ten datový objem šlo zmenšit komprimací.
ronan
Profil
V nižších rozlišeních než 1024x768 se to zobrazuje špatně.
Mistr
Profil
V nižších rozlišeních než 1024x768 se to zobrazuje špatně.
To jsem nezkoušel. Díky, že na to dáváš pozor.
Mila
Profil *
ronan
Mistr
Ty změny v tom logu asi stíháte, nelíbí se mi z toho nic. Asi začnu znovu. A vůbec, celé to nějak nehraje, nevím proč! Barvy, styl, systém, není to takové, jak jsem si to představoval. Poraďte! Nevím, nevím, nevím,....
Mistr
Profil
Mila
Mně osobně se tohle nezdá zas až tak blbé. Samozřejmě pokud odhlédnu od objemu. Jenom mi již přijde zbytek stránky příliš graficky chudý v závislosti na propracovaném logu.

není to takové, jak jsem si to představoval. Poraďte! Nevím, nevím, nevím
Těžko můžeme vědět, jak sis to představoval. Tudíž od nás můžeš také těžko čekat nějakou radu, co dělat. Tedy pokud nechceš slyšet, resp. číst takouvou tu obligátní, často se vyskytující zde na diskuzi: nastuduj si Jak psát web.
jozob
Profil
Mistr
No ták... Radšej to prepíš na odkaz.
Mistr
Profil
jozob
Promiň, netušil jsem, že je ten obrázek takhle veliký.
Mistr
Profil
jozob
Už je to po opravě lepší?
Mila
Profil *
Mistr
Čau. Takhle to může projít?
Mistr
Profil
Mila
Takhle to může projít?
Vždycky je to jen otázka vkusu. Někomu se líbí to, jinému zas tohle. Máš to jak u holek: bondýnky nebo černovlásky nebo ...? :-)

Ale zpět k webu. Mně se ta nová úprava zrovna moc nezamlouvá.
(1) Vyrazil bych to třešňové (?) pozadí. Dlouho se načítá.
(2) A chceš-li ho tam již mermomocí mít, udělej ho na celou obrazovku. Já mám rozlišení 1152x864 a mám v pravé části stránky nepěkný bílý sloupec.
Mila
Profil *
Mistr
Už jsem to vyhodil, tak je to lepší, co ty na to?
Dotaz , mám to na moje rozlišení 1024×768, ale už jsem mockrát viděl stránky, které pracují podle toho, jak posunu boční lištu(třeba oblíbené) a to tak, že se vždy zužují do toho prostoru, jaký jim dám. To se dělá čím?
A ještě, kam mám přidat trochu té grafiky, která tam chybí, jak říkáš, do každého sloupce, nebo někam jinam? Dík
Glacier
Profil
Dotaz , mám to na moje rozlišení 1024×768, ale už jsem mockrát viděl stránky, které pracují podle toho, jak posunu boční lištu(třeba oblíbené) a to tak, že se vždy zužují do toho prostoru, jaký jim dám. To se dělá čím?

Pokud budeš udávat rozměry relativní (v procentech) místo absolutních (v pixelech nebo em).
Mistr
Profil
Mila
Už jsem to vyhodil, tak je to lepší, co ty na to?
Pozadí tam není, takže je to lepší. Pokud jsi pro ty třešničky měl nějaké osobní politické důvody, tak si je tam klidně mohl nechat. :-)

Ale zpátky k webu:
(1) Spodní tři sloupečky nezačínají všechny ve stejné výšce (a ani nekončí).
(2) Když si najedeš ukazovátkem myšky nad hodiny, hodí to nějakou hlášku (reklama).
(3) Na stránkách chybí atribut TITLE.
(4) Horní logo je užší než spodní tři sloupečky. Proč ne, může být. Nic proti. Jen kolem horního loga vznikají na bocích bílé pruhy - je skoro škoda toho nevyužitého místa. Ale neber tuto poznámku jako chybu. Jen jako konstatování či upozornění na skutečnost.
Mistr
Profil
Dotaz , mám to na moje rozlišení 1024×768, ale už jsem mockrát viděl stránky, které pracují podle toho, jak posunu boční lištu(třeba oblíbené) a to tak, že se vždy zužují do toho prostoru, jaký jim dám. To se dělá čím?
Na to Ti už odpověděl kolega Glacier. Je to přesně tak: zadáváním rozměrů v procentech.
Mistr
Profil
A ještě, kam mám přidat trochu té grafiky, která tam chybí, jak říkáš, do každého sloupce, nebo někam jinam? Dík
Ta poznámka byla mířena k takové možná trošku nevyváženosti: propracované logo (barevné atd.) a pod tím jen jednoduché slopečky. To vylepšení by mohlo být třeba přes barvy písma u nadpisů apod. Uvidíme, co se s tím dá vymyslet.
Mila
Profil *
Mistr
Ani třešničky, ani srp, ani kladivo to NIKDY!!!(byly to bubliny), ale to neladilo

Spodní tři sloupečky nezačínají všechny ve stejné výšce (a ani nekončí). Tak jsem to chtěl.
zadáváním rozměrů v procentech To jako u každého obrázku, u každého písma? Nebo nějak naráz?
Title to až na konec(to už umím a konečně čtu v kódu)
Anonymní
Profil *
Mistr
Glacier
zadáváním rozměrů v procentech To jako u každého obrázku, u každého písma? Nebo nějak naráz? Nevím jak, tak ukažte u mně příklad. Díky M.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0