Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku předběžného grafického návrhu
pro menší monitory jako obrázek

Předem díky
esemeska
Profil
Nevidim tam temer zadnou chybu.
Mozna jeste neco napsat do paticky, jinak vazne dobry
Pepek
Profil *
Je to hezký, čím to bylo vytvořeno?
Dero
Profil
Tak zase budu mít pár technických i estetických:

1) horní menu má jako podklad gradient dost sytých barev => není pořádně vidět (resp. nedominuje) ani bílý text, ani černá navigace
2) "Zapomněli jste heslo?" je příliš natěsnané na tlačítko. Možná by stálo za pokus box zvýšit a oba odkazy hodit až pod tlačítko. K tomu se váže text "Jméno" je příliš natěsnaný na input box
3) Text "Vaše objednávka" už od pohledu trpí nešvarem nedostatečného kontrastu
4) "Podrobné vyhledávání" bude asi odkaz, chybí podtržení
5) Odkážky v levém menu jsou klasické černé bullety, nevím - mně osobně to příjde příliš fádní, chtělo by to možná nějakou chytrou grafickou odrážku
6) Ilustrační obrázky bych odsadil více od menu, přiblížil je tedy k textu
7) no a osobně bych všude tak o desetinku, o dvě zvýšil řádek - obsah by hned lépe dýchal, teď je na sebe všechno vertikálně natěsnané maximální možnou měrou


Moje "výtky" jsou jen takové drobnosti. Je to krásný návrh, gratuluji!
Filips
Profil
Pěkné barevně se mě to líbí (což u mě není často:-) ) Chybí patka! Do ní bych dal možná ten kontakt!

Filips
Mistr
Profil
Položky v Novém zboží nejsou, myslím, příliš kontrastní. Jinak se ztotožňuji s pochvalnými slovy svých kolegů.
Gekon
Profil
Tý voe, tak tohle si nechám líbit... Moc pěkný, nemám žádný výhrady...
Mistr
Profil
Gekon
Tý voe
Vol slova, mluvíš s dámou...
Filips
Profil
No už, aby to jelo!

Filips
Ivet
Profil
Díky všem za kritiku. Překvapilo mě a potěšilo tak kladné hodnocení, já měla pocit, že se ty stránky moc nepovedly :)

Esemeska
patička už je

Pepek
Photoshop

Dero
Díky za obsáhlé hodnocení, vždy moc pomůže, některé věci už ke konci práce ani "nevnímám" (někdy už mám pocit, že mám místo očí 2 velké monitory :)
Horní menu - gradient podkladu zesvětlen
popisky v boxech Přihlásit a Vyhledat - co, šlo jsem roztáhla, posunout to na 2 řádky je dobrý nápad. Musím ale počkat, členění všech prvků je z mé hlavy, klient nedodal žádné podklady, je možná změna.
Podklad pod Vaše objednávka zesvětlen, odkazy v boxech podtrženy.
Odrážky v levém menu - změna na malé šipky, moc prostoru na odrážky tam není, odkazy jsou dost nalepené, každá loď bude mít ještě své další podkategorie.
Obrázky v textu - posunuty.
Line-height v textu mírně zvětšen - více pak ještě v css stylu.

Filips
Kontakt do patičky je, v tomto případě, asi moc dlouhý.

Mistr
Nové zboží - přidán větší kontrast písmu

Filips
No právě
Pokud klient návrh schválí, mám tentokrát dělat i kód (před vložením RS), tak doufám, že to přežiju já i ten kód :)
Mistr
Profil
Ivet
Oceňuji, že sis dala práci s texty a nezapadla tak mezi další z těch, kteří znají jen Lorem ipsum...
Mistr
Profil
Ivet
Kontakt do patičky je, v tomto případě, asi moc dlouhý.
Mohu-li se vložit do diskuze mezi Tebou a Filipsem, myslím, že jsi v nové verzi vyřešila patičku bravurně.
Tweety00
Profil
Mě ty barvy přijdou takový nepřirozený, takový "vyblitý" !!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0