Autor Zpráva
Luqa
Profil *
Poprosim vas kritizujte iba design a štruktúru. Este nieje dokoncena takze odkazy este nejdu. diki
Luqa
Profil *
www.art4web.szm.sk
Railbot
Profil
Nelibi. Odpuzuje me uz jen kdyz ctu zdrobneliny jako "zpravicky" a na kazdym radku vidim smajla, ktery je uveden i u nicku autora v paticce. Na me to pusobi infantilne.
Luqa
Profil *
este raz adresa (prechadza to na nejaku inu) www.art4web.szm.sk
ash721
Profil
Když tam máte jednu stránku, není toho moc k hodnocení. Nicméně:

- Já osobně nemám rád, když někdo v menu vizuálně navozuje pocit tlačítka, na kterém je ovšem odkazem pouze samotný text, a ne celé "tlačítko". To přesně je v horním menu a je to matoucí. Takže bych trošku zjistil možnosti display:block;.
(Toto je mimochodem bohužel velice častý jev.)

- Každý odkaz v menu je obalen divem, opět zbytečně. Pokud odkaz v menu uděláte blokový, žádný div není potřeba. Zdroj sem psát nebudu, myslím, že byste to měl zvládnout. potřebujete k tomu css vlastnosti: /display:block;/ /float: left;/ a /clear: left;/

- Stránka určitě není v xhtml 1.1 Jak uvádíte v patičce.

- Trochu bych se odprostil od layoutu složeného z ohraničených obdélníků. Je z toho cítit přiliš geometrie, řekl bych. Například odstranění některých zelených borders bych považoval za přínosné.
RPG
Profil
Web vyhovuje XHTML 1.1
Opravdu? XHTML 1.1? :-)
Icepoint
Profil
soprilizne souhlasim s ash721 ... a xhtml 1.1 to urcite nevyhovuje ...
koukni na tohle : http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.art4web.szm.sk%2F&c harset=%28detect+automatically%29&doctype=XHTML+1.1
Anonymní
Profil *
Icepoint
Ono to bude tím, že XHTML 1.1 neexistuje... Proto to nevyhovuje. :-)
Ale to patří do jiné diskuse.

Luqa
Ve zdrojovém kódu máš specifikováno XHTML 1.0 a v hlavičce napsáno, že stránky vyhovují XHTML 1.1 ...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Luqu:
Na menu existuje vhodnější element <menu>.
Doporučuji přejít na HTML. Stejně užíváš techniky, které nejsou v XHTML možné.

Reaguji na Anonymního:
Nepoužívej, prosím, můj smajlík. Když už, tak vyplň své jméno, ať je jasné, že nejsi mé sklerotické já, které se zapomnělo podepsat.
Doporučení XHTML 1.1 existuje.
Anonymní
Profil *
Chamurappi
Omlouvám se, už ho používat nebudu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0